Транспортні новації

Автобусний маршрут №4А скасували, а №28 хочуть скоротити

Цього тижня в управлінні транспорту Львівської міськради ухвалили рішення про припинення роботи автобусного маршруту №4А. Автобусами, які курсували на цьому маршруті, підсилять інші маршрути у напрямку з  Сихова в центр міста: №40, №46, №47А.
«Автобусний маршрут №4А мав низький пасажиропотік. Мешканці активно користуються трамваєм №8, автобусним маршрутом №53, які на певних відрізках дублюють маршрут №4А. Натомість інші автобусні маршрути, зокрема №46 та №47А, які курсують через Сихів, перевантажені і потребують збільшення кількості одиниць рухомого складу. Тому з метою ефективного використання транспортних засобів АТП №1 змушене зупинити випуск автобусів на маршруті №4А», – зазначив Орест Олеськів, начальник управління транспорту Львівської міськради, інформує пресслужба ЛМР.
Тоді як у міськраді на розгляд виконавчого комітету ЛМР готують проєкт рішення про зміну схеми руху автобусного маршруту №28.
«Питання щодо роботи автобусного маршрут №28 ми обговорювали з мешканцями й депутатським корпусом. Зараз він курсує від Старого Рудна до АС-2. На ділянці від АС-2 до вулиці Під Дубом цей маршрут дублюється з маршрутами №1А і №53. Тому маршрут №28 на цій ділянці є збитковим.
Було висунуто пропозицію, щоб цей маршрут скоротити до ТРЦ «Форум». Тобто кількість автобусів не змінюється – залишиться вісім машин, лише курсуватимуть вони від Старого Рудна до ТРЦ «Форум». Зменшиться інтервал руху між автобусами – він має становити 13 хвилин, і маршрут мав би перестати бути збитковим, адже не буде дублювання», – пояснила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.  З її слів, після погодження виконавчим комітетом (17 січня) нової схеми маршруту №28 її повинні погодити ще в поліції.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7859 / 1.53MB / SQL:{query_count}