Електротранспорт: де придбати квиток для проїзду дешевше?

“Тарифи на проїзд в електротранспорті Львова зросли. Купити квиток у водія дорожче, аніж у кіоску. Та навіть на залізничному вокзалі такого кіоску не знайти... Купувати абонемент, якщо я їжджу трамваєм два рази на тиждень, невигідно. На телефон не надіюся, оскільки він може розрядитися чи зависнути при пред’явленні SMS-квитка контролерові. Чому не на всіх зупинках громадського транспорту у Львові є кіоски і термінали, де можна придбати квиток дешевше, та що підтверджує, що квиток, куплений за допомоги смартфона є проїзним документом?” Андрій Моравський, м. Львів

Христина Осадчук,
фахівчиня зі зв’язків із громадськістю та пресою ЛКП “Львівелектротранс”:
“Із 15 січня квиток на проїзд в електротранспорті, придбаний у кіоску чи через електронні додатки, коштує 6 гривень, у водія – 7 гривень. Квитки вартістю 6 гривень, окрім електронних сервісів, які є в кожному трамваї чи тролейбусі, можна придбати у 89 кіосках і 612 терміналах самообслуговування EasyPay. Зокрема, в кіоску ЛКП “Львівелектротранс” (вул. Княгині Ольги (кінцева трамвая №3). Інші кіоски – приватних підприємців. Вони розташовані за такими адресами: вулиця Кропивницького, 7, Шота Руставелі, 1, 2, Суботівська (кінцева тролейбуса №12), Соборна, 10, Героїв УПА, ЛКП “Центр розвитку туризму”, вулиця Шевченка, 45/47 та інших. Інші адреси з кіосками знайдете на сайті lvivelectrotrans.com.ua/.
Якщо ж обираєте електронні додатки плати за проїзд у трамваях та тролейбусах, це можна зробити за допомоги смартфона через QR-коди Приват 24, SMS, Bluetooth, термінали самообслуговування IBOX та EasyPay.
Зазначу, що є рішення виконкому Львівської міськради від 25 січня 2019 року “Про запровадження системи безготівкового розрахунку в електротранспорті м. Львова”, яке підтверджує, що квиток, придбаний в е-спосіб, є документом і підставою для проїзду в електротранспорті!
Найближчим часом нові термінали повинні з’явитися на Сихові (на трамвайних зупинках). Що стосується відкриття нових кіосків, то це ще трохи дальша перспектива.
Нагадаю, вартість 30-денної проїзної картки не змінилася – 160 гривень. Якщо ж ви придбали місячний абонемент та здійснюєте по дві поїздки в будень (44 поїздки на місяць), вартість разового проїзду для вас становитиме 3 гривень 60 копійок. Водночас, якщо ви здійснюватимете 60 поїздок на місяць, маючи абонемент, вартість разового проїзду становитиме лише 2 гривні 60 копійок. Придбати 30-денний проїзний абонемент можна у кіосках з пресою за допомоги додатка Приват24 та на сайті продажу квитків: tickets.lvivelectrotrans.com.ua. Вартість 30-денного проїзного на сайті – 150 гривень (дійсній за наявності документа, що засвідчує особу). Тоді як через технічні несправності пересадковий квиток, який дозволяє впродовж 90 хвилин користуватися будь-яким трамваєм чи тролейбусом, поки що недоступний для купівлі. Розмір штрафу за безквитковий проїзд тепер становить 120 гривень”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8143 / 1.55MB / SQL:{query_count}