Оновлення електротранспорту

У лютому Львів отримає 15 нових тролейбусів “Електрон”

Пріоритет для Львова – розвиток і оновлення електротранспорту міста. Інвестиція в розвиток електротранспорту за останні десять років становить 884 млн грн – це закупівля трамваїв і тролейбусів, ремонт контактної мережі, трамвайних колій, модернізація тягових підстанцій тощо. У наступні три роки у розвиток ЛКП “Львівелектротранс” буде інвестовано 1,9 млрд грн, інформує пресслужба міськради. У планах реконструкція усіх депо, закупівля рухомого складу – 10 нових і 40 вживаних трамваїв та 100 нових тролейбусів із автономним ходом. А вже в лютому цього року місто отримає чергову партію нових тролейбусів “Електрон” – 15 одиниць.
“Ми отримали підтвердження від компанії “Електрон”, що в лютому буде доставлено п’ятнадцять тролейбусів, а в березні буде доставлено решту – теж п’ятнадцять одиниць. Торік у листопаді-грудні ми отримали двадцять тролейбусів, і з наступного тижня ці тролейбуси виїдуть на маршрути, зокрема курсуватимуть на маршруті №32”, – зазначає Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.
З її слів, впродовж 2015 – 2016 років ЛКП “Львівелектротранс” придбало сім нових трамваїв “Електрон”, а впродовж 2018 – 2019 року було закуплено 30 вживаних трамваїв із Берліна. Усі вони курсують на маршрутах. Зараз місто закуповує 50 нових тролейбусів “Електрон”, 20 з яких вже є.
“Паралельно із придбанням нових одиниць електротранспорту ми ремонтуємо наявний. У середньому ремонт коштує від 500 до 700 тисяч гривень. Це капітальний ремонт. Відповідно, завдяки цьому ми збільшили кількість електротранспорту на маршрутах. У 2017 році на маршрутах курсувало 64 трамваїв, а у 2019 році 75. А з січня цього року їх буде 87 одиниць. Щодо тролейбусів, то у 2017 році курсувало 55, в 2019-ому – 56, а вже з січня цього року на наших маршрутах буде курсувати 65 тролейбусів.
Завдяки проведеним ремонтним роботам і оновленню рухомого складу, вдалося удесятеро зменшити технічні з’їзди електротранспорту з рейсів через поломки. А це важливий показник для мешканців – пасажирів електротранспорту. Також пришвидшили рух електротранспорту завдяки виділеним смугам для руху громадського транспорту. Пришвидшився рух трамваїв, тролейбусів, а також автобусів”, – каже Ірина Маруняк.
Щодо планів на 2020 – 2023 рік, то планують придбати десять нових і 40 вживаних трамваїв; закупівля 100 тролейбусів з автономним ходом; реконструкція і ремонт усіх депо; реконструкція контактної мережі та капітальний ремонт трамваїв із влаштуванням низькопідлогових вставок.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8215 / 1.54MB / SQL:{query_count}