Нарешті завершують!

16 січня Замарстинівську відкриють для проїзду транспорту

фото: ЛМР
До 16 січня усі роботи на Замарстинівській будуть завершені. Залишається зробити замощення з’їзду до вул. Хімічна і вул. Ткацька. За кілька днів роботи будуть зроблені, а потім вони кілька днів мають “відстоятися”. 9 січня відбувся пробний виїзд трамваю і зауважень до проїзду не було. “Ми провели пробний виїзд трамваю. Зауважень немає. Однак, зважаючи на технологічний процес, дорога має “відстоятися” після робіт. Вулицю для проїзду транспорту відкриємо 16 січня, бо бруківку на проїзній частині дороги мостили ще протягом 1 – 3 січня”, – розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.
Нагадаємо, що роботи на Замарстинівській розпочалися 15 березня 2018 року і тривали 2 роки. На цій вулиці були дуже складні інженерні мережі. Під час робіт було повністю замінено три колектори, водопровід, облаштували зупинки, встановили нове освітлення, нову трамвайну контактну мережу. Також там будуть висаджені нові дерева і сформовано газони. Також тут будуть встановлені стовпці вздовж усіх хідників, щоб на них не паркувались.
“Це найскладніший об’єкт, який нам доводилося роботи. Найскладніші роботи були з облаштуванням колектора. Протягом всього періоду робіт працівникам доводилося працювати стоячи по пояс у воді”, – відзначив Олександр Добоні, головний інженер компанії-забудовника “Онур”, яка виконувала роботи на Замарстинівській.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8654 / 1.53MB / SQL:{query_count}