Застряг у ліфті: куди звернутися по допомогу?

“Ось уже кілька днів не працює ліфт у будинку на вул. Наукова, 55 (3 під’їзд). До того ж щодня хтось із мешканців будинку (були й діти) застрягав у ньому. Ліфт уже експлуатують більш ніж 40 років, поломки усувають, підрубуючи двері сокирою. Скажіть, будь ласка, хто відповідає за ліфтове господарство в будинках та куди звернутися по допомогу, якщо застряг у ліфті?” Зоряна Дошна, м. Львів

Владислав Іванов,
начальник управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради: 
– Найперше треба сказати, що в кожному ліфті має бути система диспетчеризації (кнопка виклику), щоб був прямий зв’язок із диспетчером ліфтової організації, яка надає послуги з обслуговування підйомників. Якщо така система відсутня, потрібно телефонувати на номери організацій, які мають бути розміщені на наліпках (їхня наявність обов’язкова!) в кабінах ліфтів чи перед входом у кабіну ліфта. В крайньому випадку можна дзвонити на номер гарячої лінії міста 15-80.
Зараз у Львові є чотири компанії, які відповідають за роботу ліфтів у будинках: три приватні – “Астра”, “Майстер-РоС”, ТзОВ “Ліфт-Еко” та ЛКП “Львівсвітло”. Попередньо обслуговувальна організація чи ЛКП або ОСББ підписують угоди з цими компаніями на обслуговування ліфтів у будинку.
Якщо ж ці компанії ігнорують звернення мешканців про погану роботу підйомників, ми регулярно проводимо зустрічі з обслуговувальними організаціями і без уваги звернення львів’ян не залишаємо!
У договорах та нормативних документах регламентовано, що, в принципі, раз на місяць мають проводити технічний огляд ліфтового господарства! У місті нині є орієнтовно 2 тисячі 269 ліфтів. Торік модернізували 55 із них, цього року практично відремонтували ще 44 ліфти.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8427 / 1.53MB / SQL:{query_count}