Електротранспорт: якими маршрутами їздить?

“Зауважила, що останнім часом деякі трамваї і тролейбуси у Львові змінили свої маршрути. Пригадую, що трамвай №1 курсував із залізничного вокзалу через центр і знову повертався на вокзал, а тепер їде на Погулянку. Уточніть, будь ласка, якими маршрутами нині їздить електротранспорт у Львові”. Галина Микитка, м. Львів

Іван Бондар,
речник ЛКП “Львівелектротранс”: 
– Нині у нашому місті є вісім трамвайних маршрутів. Через ремонт міських вулиць та площ деякі трамваї тимчасово не їздять або ж їздять зміненими маршрутами. 
Отже:  
Трамвай №1: Залізничний вокзал – вул. Бандери – вул. Дорошенка – вул. Підвальна – вул. Личаківська – вул. Пасічна та в зворотному напрямку.  
Трамвай №2: вул. Коновальця – вул. Генерала Чупринки – вул. Коперника – вул. Дорошенка – вул. Підвальна – вул. Личаківська – вул. Пасічна та в зворотному напрямку. 
Трамвай №3: вул. Княгині Ольги (Аквапарк) – вул. Сахарова – вул. Вітовського – вул. Франка – площа Соборна та в зворотному напрямку. 
Трамвай №4: Залізничний вокзал – вул. Київська – вул. Нечуя-Левицького – вул. Вітовського – вул. Стуса – вул. Вернадського та в зворотному напрямку 
Трамвай №5: тимчасово не курсує! Плануємо відновити його маршрут після того, як завершать ремонт вул. Замарстинівська.  
Трамвай №6: Трамвайне депо на вул. Городоцька (ТЦ “Скриня”) – вул. Городоцька – вул. Хмельницького – вул. Промислова та в зворотному напрямку.  
Трамвай №7:  вул. Татарбунарська – вул. Шевченка – вул. Городоцька – вул. Підвальна – вул. Личаківська – вул. Мечникова – Погулянка та в зворотному напрямку.
Трамвай №8: площа Соборна – вул. І.Франка – вул. Стуса – вул. Вернадського та в зворотному напрямку. 
Трамвай №9: Залізничний вокзал – вул. Київська – вул. Вітовського – вул. Франка – вул. Підвальна – вул. Хмельницького – вул. Промислова та в зворотному напрямку.
Трамвай №10: трамвайний маршрут скасований! 
Роботу трамвая маршруту №11, можливо, найближчим часом відновимо. Курсуватиме він із залізничного вокзалу через вул. Бандери – вул. Коперника – вул. Дорошенка – вул. Підвальна – вул. Вітовського – вул. Котляревського на залізничний вокзал.  
У Львові є дев’ять тролейбусних маршрутів.
Тролейбус №22: Університет – вул. Листопадового Чину – пл. Святого Юра – вул. Героїв УПА – вул. Кульпарківська – вул. Наукова – вул. Академіка Підстригача та в зворотному напрямку. У січні цей маршрут продовжать до автовокзалу на вул. Стрийська! 
Тролейбус №23: автовокзал на вул. Стрийська – вул. Володимира Великого – вул. І. Виговського – вул. Патона – вул. Ряшівська та в зворотному напрямку. 
Тролейбус №24: вул. Шота Руставелі – вул. Зелена – просп. Червоної Калини (ТЦ “Санта-Барбара”) – вул. Сихівська – вул. Вернадського та в зворотному напрямку. Цей маршрут хочемо подовжити до кінцевої на Вернадського (куди курсує трамвай)!  
Тролейбус №25: Автовокзал на вул. Стрийська – Академія сухопутних військ – Стрийський ринок – вул. Шота Руставелі та в зворотному напрямку. 
Тролейбус №27:  пл. Кропивницького – вул. Городоцька – вул. Ряшівська – вул. Авіаційна. Цей маршрут особливий тим, що на ньому, як правило, курсує лиш один тролейбус, бо він обслуговує переважно працівників авіаційного заводу, що на вул. Авіаційна (для них це чи не єдиний варіант громадського транспорту, яким вони можуть добиратися на роботу). 
Тролейбус №29: Університет – вул. Листопадового Чину – вул. Героїв УПА – вул. Люблінська – аеропорт (термінал А). Особливість цього маршруту у тому, що він має в певні години зупинки біля старого термінала аеропорту (додаткова зупинка фактично для працівників старого термінала) та в зворотному напрямку.  
Тролейбус №30: поки не курсує (в минулому тролейбус №10). Плануємо відновити його роботу, можливо, до кінця січня 2020-го! 
Тролейбус №31: вул. Шота Руставелі – Сихівський цвинтар – Пульмонологічний центр (вул. Зелена). 
Тролейбус №32: вул. Суботівська – Університет – вул. Листопадового Чину – пл. Кропивницького – вул. Городоцька – вул. Сяйво – вул. Суботівська та в зворотному напрямку.  
Тролейбус №33: пл. Івана Підкови – просп. В’ячеслава Чорновола – вул. Мазепи – вул. Грінченка та в зворотному напрямку.  
Два останні маршрути мають найбільший пасажиропотік.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8656 / 1.57MB / SQL:{query_count}