Здійсніть подорож у Всесвіт Майбутнього!

Львів’ян запрошують на унікальну інтерактивну виставку для всієї родини Future LIVE

Ви і ваші діти можуть стати першими, хто побачить міжнародний проєкт, що вперше експонуватиметься в Україні. Це Future LIVE – інтерактивна виставка від BigShow Agency для всієї родини, яку можна буде оглянути з 23 листопада на другому поверсі ТЦ Victoria Gardens. (вул. Кульпарківська, 226-а).
Ви готові зробити міжгалактичну подорож? Ви потрапите в дивовижний світ, населений неземними істотами, чарівними квітами та інопланетними рослинами, з якими із задоволенням будуть взаємодіяти як діти, так і дорослі.
Виставка Future LIVE реалізована у форматі Edutainment – це і розвага, і навчання одночасно. Тут відвідувачі побачать, як влаштований світ навколо нас, навчаться взаємодії з навколишньою реальністю та дізнаються, як правильно розвинути творче мислення.
Future LIVE – це простір, де і дорослі, і діти знайдуть для себе захоплювальні уяву активації, і, звичайно, проведуть час яскраво і насичено. Здійсніть подорож у Всесвіт Майбутнього!
На подорож по світу Future LIVE рекомендуємо запланувати 2-3 години.
Виставка працюватиме щодня з 10.00 до 22.00. Каса закривається за годину до закінчення роботи виставки. Квитки на Future LIVE можна придбати в касі виставки і на сайті futurelive.com.ua.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8643 / 1.52MB / SQL:{query_count}