Долучаймося до акції «Щедрий вівторок»!

Потрібно зібрати пів мільйона гривень на довезення дітей та молоді на програми Центру «Джерело»

Львівський навчально-реабілітаційний центр «Джерело» запрошує долучитись до Всеукраїнського дня добрих справ «Щедрий вівторок», що цьогоріч відбудеться на 3 грудня. У Центрі хочуть зібрати кошти на довезення дітей та молоді на програми, які вони відвідують. Потрібно пів мільйона гривень. «Впродовж року з усіх кінців міста до «Джерела» щодня на заняття та реабілітацію приїжджає понад 100 дітей і молоді на 7 спеціальних мікроавтобусах Центру. Для функціонування транспортної програми у 2019 році потрібно 2 млн грн. Трохи більше половини від цієї суми (55%) покриває міське управління соціального захисту, другу частину допомагають забезпечити Благодійний фонд «Відкриті очі» компанії SoftServe, компанія GTL і такі фандрейзингові ініціативи як «Щедрий вівторок», – кажуть в «Джерелі».
Ті, хто хоче допомогти Центру, можуть подарувати одноденну заробітну плату дітям та молоді з інвалідністю або провести корпоративну онлайн збірку на платформі Української біржі благодійності.
Для деталей та роз’яснень можна звертатись до координаторки фандрейзингових проєктів «Джерела» Ганни Осадчук за номером (098) 719 72 70 або написати на фейсбук-сторінку Центру.
Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» заснований в 1993 році з ініціативи батьків дітей з інвалідністю та волонтерів з Канади. За 26 років роботи Центру допомогу отримали близько 7000 дітей та молоді, віком від кількох тижнів до 45 років. Кожного дня у Центрі займаються понад 250 дітей та молоді, 300 родин в місяць отримують консультаційний супровід та реабілітаційні послуги.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8679 / 1.53MB / SQL:{query_count}