Як часто повинні прибирати у під’їздах?

«Мешкаю у дев’ятиповерховому будинку. За утримання будинку і прибудинкової території щомісяця сплачую близько 230 гривень. Та регулярне, зокрема вологе прибирання, нечасто буває. Якщо й буває, то неприємний запах від безпритульних котів нікуди не дівається, а лише посилюється. Уточніть, як часто прибиральниці повинні мити сходові майданчики та що ще входить в їхні обов’язки?» Ольга Білозерська, м. Львів

Ігор Савка,
заступник голови Франківської райадміністрації з житлово-комунальних питань: 
«Треба зазначити, що ЛКП перейшли на форму управління договірних стосунків. Кожна послуга, яку повинні отримувати мешканці будинків, обговорювалась із уповноваженими особами. Але за основу брали розрахунки наявних вимог, які були раніше в ЛКП. Отже, двірник щодня має проводити прибирання дворових під’їздів, очищувати металеві решітки, має бути щоденне вологе прибирання сходових майданчиків і маршів до третіх поверхів приміщень загального призначення, також має бути миття приміщень загального призначення. Якщо є вестибюль, то має бути постійне прибирання, а згори і донизу повинні замітати сходовий майданчик. 
Крім того, має бути тричі на тиждень вологе підмітання сходових маршів до третього і вище поверху. Двічі на місяць двірники зобов’язані мити вестибюлі, сходові майданчики, пофарбовані панелі, протирати пил, павутиння, бруд зі стін! Раз на місяць має бути вологе протирання підвіконь, віконних решіток, поручнів! Двічі на рік має бути передбачене миття вікон на сходових майданчиках і вхідних дверей.
За цим мав би слідкувати майстер дільниці з експлуатації та ремонту житлового фонду. Є розрахований тариф із надання таких послуг. Послуга зі прибирання сходового майданчика включає перелік цих робіт. Тариф залежить від кількості квартир на сходовому майданчику і від площі майданчику. Якщо ж ці прописані речі не виконуються, то, зазначу, що це є договірні відносини, де чітко є замовник і виконавець. Якщо замовник має претензію, виконавець зобов’язаний зменшити вартість оплати. Якщо немає компромісного рішення, питання вирішується через суд». 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9220 / 1.54MB / SQL:{query_count}