ЛКП “Лев”: як взяти на виховання безпритульного собаку?

“Давно мрію про домашнього улюбленця. Знаю, що можна взяти на виховання собаку з ЛКП “Лев”. Уточніть, будь ласка, яка це зробити, скільки часу знадобиться, щоб стати господарем тварини і чи лише собаку можна взяти додому?” Ірина Смотрич, м. Львів

Оксана Кошак,
директорка ЛКП “Лев”:
“Процедура оформлення безпритульних тварин нескладна. На вулицях міста відловлюємо і собак, і котів, після чого вони потрапляють у ЛКП “Лев”. Котики на підприємстві перебувають впродовж п’яти днів, собаки – 21 день. Після завершення терміну тварину передають новим власникам або повертають на місце відлову. Одразу з першого дня усіх тварин опубліковуємо на нашому сайті. Тож можна віддалено вподобати будь-яку тварину, завітати до нас на підприємство і познайомитися з нею ближче. Далі навідуватись до обраної тварини, поки триватимуть відповідні процедури: стерилізація, вакцинація, обробка від паразитів, купання, уроки з кінологом.
Приходите з паспортом, пишете заяву, реєструєте собаку на себе – пес чи кіт ваш. Потім просимо, щоб нам ще надсилали фото, в яких умовах проживає тварина вдома: фото через два тижні, місяць і два місяці. Це обов’язкова вимога! Якщо після того, як ви забрали тварину, існує потреба в уроках з кінологом, безкоштовно можна продовжити такі заняття, щоб собака швидше адаптувався в сім’ю і новий господар до собаки.  Зараз у притулку маємо близько 50 собак і 12 котиків. Ми раді будемо бачити вас у будь-який час, бо практично працюємо цілодобово. Та, звісно, краще навідуватись із 09.00 і до 18.00, коли на робочому місці є адміністратор із прихисту. Бо він докладніше зможе розповісти про характер, специфіку тої чи іншої тварини. Контактна інформація: м. Львів, вул. Промислова 56, тел.: (032) 293-30-41; (068) 535-45-45; email: lkplev@gmail.com, сайт: lkplev.com”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8041 / 1.53MB / SQL:{query_count}