Підготовка до зими: чим посипатимуть львівські вулиці?

“Перший сніг для Львова останніми роками – суцільний виклик. Комунальники не можуть впоратись зі стихією, маршрутки їздять погано, на дорогах затори, на тротуарах одразу стає слизько, де ніхто не убезпечений від переломів. Цікаво, чи посипатимуть лише піском цього року вулиці, після чого навесні львів’яни потерпають від піщаних бур, чи ще чимось іншим?” Марія Білас, м. Львів

Олександр Одинець,
в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради:
“До прибирання снігу і ожеледиці місто готове! Завершили спільно з поліцією і ДСНС у Львівській області інспекційні перевірки наших шляхово-ремонтних підприємств, які будуть утримувати дороги і хідники взимку. Дрібні зауваження усунули. Чим же прибиратимуть та посипатимуть цієї зими місто? Взимку на львівських вулицях працюватиме 138 одиниць техніки, зокрема п’ять новеньких комбінованих дорожніх машин, придбаних цього року. Вони їздитимуть районами. Щодо посипання вулиць, то цієї зими будемо застосовувати частково піскосоляну суміш, частково реагенти хлорид кальцію у центральній частині міста. І вже є сформований перелік вулиць, переважно це магістральні вулиці в районах, де будемо застосовувати виключно технічну сіль для прибирання доріг за дозволеної температури. У такий спосіб ми поступово відмовлятимемось від піскосоляної суміші. Та зауважу, що повністю відмовитись від неї не вдасться, бо за -20 градусів за Цельсієм ефективна тільки піскосоляна суміш. Та й застосовувати лише технічну сіль для утримання доріг взимку значно дорожче для міста обійдеться. Але, думаю, за декілька років ми вийдемо повністю на нову систему утримання доріг, яка зменшить використання піскосоляної суміші.  Думаю, навесні вдасться уникнути піщаних бур у місті. Ми підсилюємо весняне прибирання вулиць після зими. Зокрема, цього року закуплено два нові великогабаритні пилососи та два малогабаритні пилососи. Зауважу, що навесні 2019-го місто впоралось із прибирання вулиць після зими, тож вдалось уникнути піщаних бур.  
Засоби для посипання вулиць взимку закуповують районні адміністрації, вони оголошують тендери. Є вже виділені кошти на їх закупівлю і розіграні тендери”. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8631 / 1.54MB / SQL:{query_count}