Проблеми з опаленням: куди звертатися?

“У Львові розпочався опалювальний сезон для населення. В моєму будинку, що на вул. Довженка, 16, опалення досі немає (станом на 31 жовтня). Звертались у ЛКП. Там уже два дні обіцяють увімкнути його, але безрезультатно… Скажіть, будь ласка, куди звернутися, щоб мене почули, і чому в квартири тепло подають із перебоями?” Євген Краснопольський, м. Львів

Олександр Одинець,
в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради:
“Із 29 жовтня у Львові розпочався опалювальний сезон для населення. Станом на ранок 31 жовтня “Львівтеплоенерго” і “Залізничнетеплоенерго” подають тепло в практично усі будинки з централізованим опаленням (їх у нашому місті близько 2 тисяч), окрім 14 будинків різних районів. Причини відсутності тепла переважно через завершальні ремонтні роботи або порив внутрішньобудинкових мереж, заборгованість мешканців за отримані послуги централізованого опалення. Вчора в одному будинку відмовилися приймати тепло.
У випадку, якщо опалювальний сезон триває, а в квартирі немає опалення або ж, на думку мешканця, батареї надто гарячі чи холодні, необхідно звернутися безпосередньо в організацію, яка обслуговує будинок (ЛКП, ОСББ, ЖБК, управляюча компанія, самоуправління), або ж звернутися на гарячу лінію міста Львова (через мобільний додаток, кабінет мешканця або кол-центр – 1580). Такі звернення точно розглянуть!
Тепловики забезпечують подачу опалення до будинку. Натомість мешканці будинку можуть самі вирішувати, чи приймати тепло. Тому якщо в якомусь будинку батареї холодні, мешканці в першу чергу повинні звернутися до балансоутримувача і з’ясувати причину відсутності опалення. Також якщо в одній кімнаті батарея гріє, а в другій ні, теж потрібно звертатися до балансоутримувача. В такому разі можуть бути проблеми у внутрішньобудинковій системі. Може бути й таке, що відсутність теплопостачання до будинку спричинена аварійними ремонтними роботами. Інформація про це зазвичай розміщена на порталі гарячої лінії міста 1580.lviv.ua/perelik-vsi”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8110 / 1.53MB / SQL:{query_count}