Будівельне і габаритне сміття: куди вивозити?

“Періодично спостерігаю, як біля сміттєвих майданчиків недобросовісні сусіди чи мешканці інших будинків самовільно залишають старі меблі чи будівельне сміття. Це створює жахливий вигляд прибудинкової території і навіть таким чином деколи пошкоджують сміттєві баки. Через місяць-два планую ремонт у квартирі. Скажіть, будь ласка, де у Львові можна вивезти будівельне сміття та скільки це коштує?” Іван Загородній, м. Львів

Сергій Сало, 
в. о директора департаменту з питань поводження з відходами Львівської міськради:  
 – Вже понад рік як у Львові запрацював перший майданчик для збору великогабаритних та дрібних будівельних відходів, що за адресою: вул. Жовківська, 18. Там приймають старі меблі, побутову техніку, використані шини, дрібне будівельне сміття тощо. Також біля майданчика стоять контейнери для вторинної сировини. Відходи приймаються безкоштовно і лише від фізичних осіб (мешканців Львова). Ті ж зі свого боку, приїхавши на майданчик, повинні підтвердити своє місце проживання одним із документів, наприклад, копією паспорту, який засвідчуватиме місце проживання особи.
На місці приймають відходи, які мешканці доставляють власноруч або легковими автомобілями (некомерційного призначення). Або ж можна укласти договір з перевізниками, які займаються вивозом ТПВ у місті. Ця послуга платна, тарифи затверджені виконкомом міськради.
За період роботи цього майданчика його послугою скористались близько 300 львів’ян з усіх районів міста. Майданчик на вул. Жовківській, 18 працює з 08.30 до 17.15 (із понеділка по п’ятницю). За додатковою інформацією можна звертатися за тел. 252-10-62 або 252-10-80.
Вже у вересні у місті відкриваємо інший майданчик для збору такого сміття за адресою: вул. Льва, 4-а. Інші деталі повідомимо згодом.
Варто нагадати, що залишати великогабаритне сміття на сміттєвих майданчиках, біля прибудинкових територій – є порушенням правил благоустрою! За ст. 152 ККУ штраф складає від 340 гривень.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8745 / 1.54MB / SQL:{query_count}