У Львові серед незрячих відбудеться конкурс декламаторів

У нашому місті незрячі люди змагатимуться в конкурсі з декламування

Конкурс відбудеться 24 червня у приміщенні спецбібліотеки імені Т. Г. Шевченка (вул. Січових Стрільців, 5), і його, традиційно, підтримали в управлінні соціального захисту Львівської міської ради. Початок – о 13.00.
“Ми, як міська влада, завжди намагаємось всіляко підтримувати такі і подібні ініціативи соціального спрямування, бо розуміємо їхню важливість. Цього року, як і в попередні роки, управління соціального захисту підтримало фінансово цей захід у межах статутної діяльності Львівської територіальної первинної організації УТОС”, – розповіли в міському управлінні соціального захисту.
Громадська організація “Львівська територіальна первинна організація Всеукраїнської організації інвалідів “Українське товариство сліпих” є неприбутковою громадською організацією і нараховує близько 700 осіб з інвалідністю по зору 1 та 2 груп. Основними статутними завданнями організації є соціальний захист людей з інвалідністю по зору, їх медична, трудова та творча реабілітація, адаптація до умов зовнішнього середовища, інтеграція у здорове суспільство, підтримка культурного та освітнього розвитку, матеріальна підтримка особливо потребуючих членів організації.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8020 / 1.52MB / SQL:{query_count}