Львів заквітчаний прекрасний!

У місті триває конкурс “Квітучий Лев 2019”

фото: пресслужба ЛМР (3)
Для відзначення найкращих квіткових композицій, створених мешканцями, з 14 червня до 12 липня у Львові триватиме загальноміський конкурс “Квітучий Лев 2019”. У кожному районі міста комунальні служби районних адміністрацій висадили квіти, облаштовують клумби, прикрашають фасади адміністративних установ. До заквітчування Львова також долучаються приватні підприємства і мешканці.
У кожному з шести районів міста буде обрано переможця в п’яти номінаціях: “Найгарніший заквітчаний літній майданчик”, “Найгарніше заквітчане підвіконня”, “Найгарніший заквітчаний балкон”, “Найгарніша заквітчана прибудинкова територія”, “Найкращий благоустрій приватної садиби”.
Долучитися до конкурсу можуть усі мешканці міста, підприємства та установи. Для цього необхідно надіслати на поштову скриньку kvitka.lviv1356@gmail.com фотографії об’єкту, вказати адресу, ім’я учасника (за потреби також назву підприємства чи установи) і контактний телефон.
При районних адміністраціях будуть створені конкурсні комісії, які визначатимуть переможців. Тріумфатори будуть відзначені міським головою Львова.
Результати конкурсу будуть розміщені на Facebook-сторінці “Гаряча лінія міста” та офіційному веб-сайті Львівської міськради.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8394 / 1.53MB / SQL:{query_count}