Електроенергія в будинках: чому без попередження вимикають?

“Останнім часом почастішали випадки відключення електроенергії у нашому будинку, що по вул. В. Великого. Лише за червень таких відімкнень посеред дня (переважно до обіду або ж у сам обід) я нарахувала зо три-чотири. Враховуючи те, що часто в робочі дні мене вдома не буває, здогадуюсь, що їх насправді могло бути набагато більше. Крім цього, в один день відключення бували не одноразові, а по два рази в день. Це питання мене дуже бентежить, адже усе відбувалося без попереджень або ж із тривалим запізненням (бачила в особистому кабінеті). Крім того, легко може постраждати вся побутова техніка. Хто ж тоді відповідатиме за зіпсуту техніку? Чому Львівобленерго без попередження вимикає світло?” Ольга Шведа, м. Львів

Ірина Ілів,
фахівець пресслужби ПрАТ “Львівобленерго”:
– Відсутність електроенергії може бути пов’язана як з аварією в електромережах, так і з плановими ремонтними роботами, які необхідні для надійного електропостачання. На сьогодні споживачі мають можливість дізнатись інформацію про причини відсутності електроенергії та час відновлення електропостачання:
* на сайті Львівобленерго www.loe.lviv.ua у розділі “Чому немає світла” та у веб-чаті – тут інформація про планові та аварійні відключення доступна в онлайн-режимі.  
* у кол-центрі Львівобленерго 0-800-50-15-68 (цілодобово, безкоштовно);
Також користувачі, які зареєстровані в онлайн-сервісі “Персональний кабінет” (www.info.loe.lviv.ua), отримують додаткові повідомлення про відключення. Затримка такого повідомлення може бути пов’язана із роботою поштових інтернет-сервісів. Заздалегідь ознайомитись із графіком ремонтних робіт в електромережах можна на сайті Львівобленерго у розділі “Планові відключення”. Окрім цього, інформація про планові відключення також публікується на сторінці “Гаряча лінія Львівобленерго” у соцмережі Facebook.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8370 / 1.54MB / SQL:{query_count}