Хто платить за воду, яка тече по вулиці?

“Фактично через день бачу, читаю про аварійні витоки води посеред вулиць, на тротуарах чи біля будинків. Бентежить ситуація, коли аварійні служби не поспішають на місце витоку, і вода продовжує текти інколи через ніч, навіть, наступного дня. В той час, у квартирах мешканці можуть мати обмежений доступ до питної води. Скажіть, будь ласка, хто платить за воду, яка тече по вулиці?” Галина Якимів, м. Львів

Уляна Горбата,
прессекретар ЛМКП “Львівводоканал”: 
– Передусім варто знати, що Львівською міською радою затверджені терміни виконання аварійно-відновлювальних робіт, а саме 48 годин від моменту повідомлення про витік. Ми намагаємося не перевищувати терміни, і виконати роботи одразу, однак, якщо є певні додаткові обставини (наявні підземні комунікації, треба зрізати дерево, перекрити рух транспорту тощо), буває вимушена затримка.
Та мешканець платить лише за ту воду, яку реально спожив за лічильником згідно із затвердженим у Києві тарифом! А в тарифі є чітко визначений законодавством норматив технологічних витрат та втрат води – 30%. Тобто те, що витече під час аварій понад норму, покриє Львівводоканал.
Додам, що Львівводоканал відключає подачу води під час витоків лише у тому випадку, коли під тиском води неможливо виконати ремонтні роботи.
Якщо помітили витік води, дзвоніть за номером 15-51 або 276-20-50!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7904 / 1.53MB / SQL:{query_count}