Чому трамваї по дорозі в депо не зупиняються на зупинках?

“Щовечора, після роботи, складно добратись громадським транспортом, зокрема трамваєм, додому. В той час спостерігаю, як трамваї після останніх рейсів курсують в депо порожніми, ігноруючи людей на зупинках. Та після 21.00 інтервали курсування електротранспорту складають більше півгодини. Особливо складно у цей час доїхати трамваєм від приміського ринку в бік центру. Скажіть, будь ласка, чому порожні трамваї не підбирають по дорозі пасажирів та чи можна розраховувати на електротранспорт у вечірній час?” Зоряна Андрусь, м. Львів

Іван Бондар,
речник ЛКП “Львівелектротранс”:
– Причин може бути кілька, чому трамваї або тролейбуси по дорозі в депо не зупиняються: одна з них – через технічну несправність. Згідно інструкції водія і правил експлуатації транспорту, трамваї або тролейбуси не можуть перевозити пасажирів, коли транспорт несправний. Якщо ж трамвай або тролейбус у справному стані і водій курсує в депо, бо закінчується його зміна, то по дорозі він зобов’язаний зупинятися на кожній зупинці і підбирати пасажирів! При цьому, на кожній зупинці повідомляти, що електротранспорт курсує в депо. Тоді пасажир вирішує сідати чи не сідати.
Якщо ви виявляєте випадки, коли водій електротранспорту не зупинився, їдучи в депо, кожен окремий випадок можна перевірити і надати пасажиру відповідь. Для цього пасажиру варто звернутися у відділ інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП “Львівелектротранс”. Наприклад, зателефонувати за номером телефону 0979736545 або написати на цей номер у Viber, WhatsApp, Messenger і повідомити про це. Зазначивши час, зупинку і бортовий номер трамвая або тролейбуса. Якщо ж виявимо, що водій не виконує посадову інструкцію водія, йому щонайменше винесуть зауваження і попередження. Коли подібні випадки повторюватимуться, тоді вдамося до більш строгого покарання.
Щодо інтервалу, то скажу, що у буденні дні перший виїзд на рейс трамвая №1 (із депо, що на Городоцькій) о 05.52, останній рейс (із Погулянки) о 22.57. Інтервал між останніми рейсами складає 16 хв.
Трамвай №6 на перший рейс виїжджає о 05.54, на останній рейс із Миколайчука о 23.02. Інтервал між останніми рейсами складає 11 хвилин, ранковими – 6 хвилин.
Трамвай №9 відправляється у перший рейс із трамвайного депо, що на Городоцькій о 05. 39, а на останній рейс виїжджає із Миколайчука о 22.48.
Трамвай №8 із площі Соборної о 06.05, а з вул. Вернадського о 6.25. Останні рейси із аналогічних зупинок о 23.15 та 23.45.
У вихідні дні несуттєва різниця у часі, на рейси виїжджає дещо менша кількість електротранспорту.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8057 / 1.54MB / SQL:{query_count}