Експрес-маршрутом з вокзалу до аеропорту

Маршрут відновлюють з 1 квітня

У Львові відновлюють експрес-маршрут сполученням Аеропорт – Головний вокзал, який закрили торік у листопаді. Відповідне рішення ухвалили під час засідання міськвиконкому. Маршрут, який з’єднуватиме залізничний вокзал із аеропортом знову запрацює з 1 квітня. Його обслуговуватиме комунальне АТП-1. Вартість проїзду залишається незмінною – 20 гривень.
“Торік цей маршрут ми випробовували впродовж восьми місяців. Із листопада його закрили через зменшення пасажиропотоку. Зараз же із початком весняно-літнього періоду та збільшенням кількості рейсів в аеропорту, пропонуємо відновити цей маршрут”, – зазначив заступник начальника міського управління транспорту Ігор Сошенко.
Повний маршрут виглядатиме так: вул. Любінська (аеропорт) – вул. Любінська – вул. Окружна – вул. Городоцька – вул. Чернівецька – вул. Городоцька – вул. Народна – вул. Любінська – вул. Любінська (аеропорт). На ньому до 31 грудня їздитиме один низькопідлоговий автобус, а в кінці року у міській раді проаналізують його роботу та подумають, чи затверджувати цей маршрут на постійній основі.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8056 / 1.52MB / SQL:{query_count}