Маловідома Львівщина на сторінках путівника

Для екотуристів в облдержадміністрації напрацювали новий путівник

У всьому світі туристи дедалі частіше обирають зелені природні локації і мандри в стилі дослідницьких пізнавальних турів. Львівщина вирішила підтримати цю тенденцію, тож у Львівській ОДА напрацювали путівник “Мандри Львівщиною: природні та еко-локації”. Місцеві мандрівники і закордонні уже частково можуть ознайомитись із ним.
“Цей путівник – частина Програми розвитку туризму на Львівщині. А надихнула до його написання любов до подорожей та, мабуть, повсякденна робота”, – зізнається Наталія Табака, начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА.
Зазначає, що у путівник увійшли як маловідомі локації, так і популярні місця Львівщини, зокрема національні і регіональні парки, еколого-просвітницькі центри. Це ті місця, де є еко-стежки і розвинута туристична інфраструктура. Також посібник містить особливий розділ, присвячений локаціям спостереження за птахами. Є фото унікальних цвітінь, наприклад, у Національному природному парку “Північне Поділля” росте дика орхідея, а у заплаві річки Дністер – дикі тюльпани”, – каже Наталя Табака.
Всього у путівнику вміщено сім пунктів-локацій, кожен з яких має декілька підпунктів. Зокрема йдеться про Національний природний парк “Сколівські бескиди”, Національний природний парк “Північне Поділля”, регіональні ландшафтні парки “Верхньодністровські Бескиди”, “Стільське горбогор’я” та парк “Знесіння”. Окремим пунктом виокремлено еколого-просвітницькі і туристично-рекреаційні центри, де є детальний опис Оселі “Розточчя”, ранчо “Скарбова гора”, ведмежого притулку “Домажир”. Дещо детальніше про ці місця “Львівська Пошта” писала у матеріалі “Куди поїхати на цих вихідних”. Додатково на сторінках путівника ви знайдете потрібні маршрути і контакти.
Роботу над путівником почали у червні, а вже у вересні його презентували у рамках 25 Book Forum, де управління туризму та курортів Львівської ОДА провело фотовиставку світлин, які увійшли в путівник. А офіційне представлення видання провели у реабілітаційному центрі порятунку ведмежому притулку “Домажир”. Команда авторів, а це чиновники, фотографи, науковці тощо працювали на волонтерській основі.
Путівник вийшов тиражем 1000 примірників і буде розповсюджуватися в туристично-інформаційних центрах, а також під час виставкових заходів. Крім цього, він буде доступний в цифровому форматі на сайті Львівської ОДА. Також планується його випуск англійською мовою, аби іноземному туристу можна було запропонувати якісну пропозицію.
“Ми продовжимо роботу над ним, бо зараз й надалі дізнаємося від екологів, краєзнавців про нові еко-стежки, рекреаційні осередки”, – зазначає Наталя Табака.
А оскільки путівник є частиною Програми розвитку туризму, то паралельно  тривають роботи над ознакуванням туристичних шляхів в області.
Загалом же начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА підсумовує: на Львівщині добре розвинулась тема гастрономічного туризму. Фермерські господарства в області, а їх більше тисячі, готові пригощати гостей власними смаколиками і навіть навчати їх готувати. У своїх же подорожах Львівщиною туристи відзначають гостинність і смак.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7717 / 1.55MB / SQL:{query_count}