Світ урятують чуйні серця!

Благодійність стає стилем життя все більшої кількості українців. І Львів є добрим прикладом цього

Хоча й кажуть, що світ урятує краса, насправді цей світ урятують добро і чуйні серця. Добрі серця змінюють наш світ на краще. Змінюють щодня і своїми ініціативами подають гарний приклад іншим. Добре казав свого часу Кузьма Скрябін: “Змінюйте світ до кращого, бо ви в ньому живете!”. Пам’ятаймо про це, адже кожен, нехай і маленькими справами, може зробити цей світ кращим та добрішим! Благодійники є добрими ангелами для дітей і дорослих, які потребують допомоги. Хтось допомагає хворим діточкам та людям похилого віку, хтось родинам переселенців і бійцям. А всіх їх об’єднує те, що вони активні та ідейні, добрі та позитивні.
Якщо маємо здоров’я, маємо потенціал і можемо допомогти тим, що цього потребують, робімо це!
І як добре, що у Львові з кожним роком стає щораз більше людей, які своїми справами, своїми ідеями, своєю неймовірно позитивною енергетикою змінюють цей світ. Наше місто є хорошим прикладом для інших міст України.
Мовиться про людей, які займаються благодійністю. Благодійність уже стала стилем їхнього життя. Зокрема, у “Віденській кав’ярні” Комітет з питань розвитку жіночого підприємництва при Львівській торгово-промисловій палаті спільно з клубом “Коло”-Львів та Українським католицьким університетом провів захід на тему “Філантропія, благодійність та корпоративна соціальна відповідальність”. Цікаві спікери, гарне товариство і розмова про соціальну відповідальність у бізнесі та благодійність загалом.

“Добре, коли разом збираються люди, які вже активно займаються благодійністю, які допомагають тим, що цього потребують. Це гарний приклад для інших. А як казав Любомир Гузар, гарний приклад має бути наслідуваним, – зазначає “Львівській Пошті” Наталя Карпенчук-Конопацька, керівник управління міжнародних економічних зв’язків Львівської торгово-промислової палати, голова комітету з розвитку жіночого підприємництва. – Такі заходи – це й меседж, що в теперішній час бізнес має бути соціально відповідальним. Львівська торгово-промислова палата проводить форуми, присвячені соціальній відповідальності бізнесу, які збирають все більше і більше зацікавлених, бо є запит в людей на такі заходи. Певна, що благодійність має бути в житті кожного успішного підприємця! Це має бути як кредо”.
З її слів, війна змінила людей, зокрема згуртувала. “У Львові люди дуже перейнялися подіями на сході України. Об’єдналися та почали допомагати і бійцям, і переселенцям. Львівський бізнес, звісно, долучився до цього і багато чим допомагає. Є й такі, що звертаються у Львівську торгово-промислову палату і хочуть допомогти. Зокрема, питають про тих, кому потрібна допомога, куди її скеровувати. І кількість охочих допомогти щоразу збільшується. Це дуже добре!” – наголошує Наталя Карпенчук-Конопацька.
Жінка з добрим і чуйним серцем, лікар за фахом Ірина Плахтій – співзасновниця і голова правління благодійного фонду “Із янголом на плечі”. Вона щодня живе благодійністю. Благодійність – її стиль життя. Крім того, ця енергійна жінка є керівником Західноукраїнського центру коучингу і розвитку особистості, представниця клубу “Коло”-Львів та “Клубу успішних жінок “Жінки України”.
У жовтні громадська організація планує провести ще одну “Благодійну каву”. Цей захід буде пов’язаний з реалізацією мрії дитини
“У благодійності є дві мотивації: перша – від слова “я хочу”. Це внутрішня емоційна потреба людини. Друга – “мені потрібно це зробити”. Коли говоримо про те, що “я хочу”, то це все, що про душу. Це зсередини душі. Можливо, колись і та людина не мала де взяти гроші на лікування своїх рідних. Можливо, одна людина хоче допомогти іншій людині, яка викликає в неї якусь емоцію. А “те, що треба” – від ментальності, від думок. Треба, бо всі ми люди, і допомагати потрібно. І саме ця мотивація породжує наші вчинки та дії”, – розповіла під час заходу у “Віденській кав’ярні” Ірина Плахтій.
Зі слів голови правління благодійного фонду “Із янголом на плечі”, фонд допомагає і підтримує важко хворих дітей, зокрема онкохворих, яким потрібна допомога за кордоном. Мовиться, зокрема, про трансплантацію кісткового мозку.
“Коли ми засновували фонд, то визначили: такі діточки повинні мати підтримку. Ми боремося за життя цих діточок. Це непростий вид благодійності, але ми це робимо і будемо робити. Дякуємо небайдужим і чуйним людям, які долучаються до допомоги! Дякую нашій команді і волонтерам, які роблять усе можливе, щоб допомогти діточкам і тим людям, які потребують помочі! Благодійність є і буде для нас стилем життя”, – запевняє Ірина Плахтій.
Окрім цього, фонд “Із янголом на плечі” підтримує п’ять сиротинців Львівщини та геріатричний пансіонат. Потрібно бачити очі тих діточок, їхню радість, захоплення, коли представники фонду організовують їм свято із сюрпризами безпосередньо у лікарняній палаті.
Благодійність має бути в житті кожного успішного підприємця! Це має бути як кредо
“Якщо ми маємо здоров’я, маємо потенціал і можемо допомогти тим, що цього потребують, робімо це! Поділімося з тими, що зараз потребують допомоги через якісь певні життєві ситуації”, – каже голова правління фонду. І закликає: “Дорогі небайдужі львів’яни і жителі області! Долучайтеся до нашого фонду!”.

Принагідно благодійний фонд “Із янголом на плечі” просить жителів Львова та області підтримати родину однорічного В’ячеславчика Барніцького, яка мешкає в Дрогобичі. Хлопчикові необхідний апарат штучної вентиляції легень вартістю 350 тисяч гривень, щоби батьки могли доглядати дитину вдома. Ваші благодійні внески допоможуть хлопчикові, який від народження перебуває в лікарні, дихати. Родина вирішила доглядати дитину з любов’ю і турботою стільки, скільки буде потрібно, скільки В’ячеславчикові судилося прожити на цій землі. Частину коштів на апарат уже зібрали, зокрема на святкуванні Дня народження директора нашого фонду Юрія Федечка – 230 тисяч гривень. Ми вже замовили цей апарат. Долучайтеся! Щиро дякуємо за розуміння та допомогу!” – наголосила Ірина Плахтій.
Рахунки фонду
Банк: ПАТ “ПРИВАТБАНК”:
МФО 325321, ЄДРПОУ 41411833.
Рахунок 26004053731145.
Призначення: благодійний внесок для закупівлі апарата ШВЛ.
Банк: ПАТ “КРЕДОБАНК”:
МФО 325365, ЄДРПОУ 41411833.
Рахунок 26008011024214.
Призначення: благодійний внесок для закупівлі апарата ШВЛ.
Благодійність стала стилем життя і для Олександри Юрченко – віце-президента ГО “Ділові українські жінки у Львівській області” з напряму “Духовність і патріотизм”, кандидата економічних наук, доцента кафедри обліку й аудиту Львівського нацуніверситету ім. І. Франка. Вона успішна жінка, яка розвивається як науковець, викладає студентам основи бухгалтерського обліку. Вона ініціативна й активна, щодня живе благодійністю. Головне її захоплення – кондитерська справа (пекти торти і на всі благодійні заходи приходити зі своєю смакотою).
Благодійність ввійшла у її життя, коли розпочалася війна на сході нашої держави. “Для мене близькою стала поміч військовим і дітям бійців. Ба більше, познайомилася і потоваришувала з родиною переселенця з Лисичанська. Цей чоловік боронив українську землю – був бійцем на сході. Сам виховує дев’ятирічного сина Ігорчика. На жаль, вони втратили маму… Батько є синові і татом, і мамою. Я поряд із цією родиною, допомагаю їй ставати на ноги. Переселенцям зі сходу сьогодні дуже потрібна допомога. Особливо тим, що вірять в Україну”, – розповідає Олександра Юрченко. Співрозмовниця каже, що завжди долучається до всіх проектів задля допомоги бійцям та їхнім родинам.
Як уже писала “Львівська Пошта”, в серпні представниці ГО “Ділові українські жінки у Львівській області” провели акцію “Благодійна кава”. “Це добре, що відгукнулися соціально відповідальні підприємства, офіси та кав’ярні, за що ми їм вдячні! Це добре, що у Львові є люди, які підтримують соціальні ініціативи. Завдяки акції “Благодійна кава” до нового навчального року ми придбали канцелярські товари для школярів – діточок із родин бійців з числа переселенців із зони АТО”, – веде далі Олександра Юрченко. З її слів, у жовтні громадська організація планує провести ще одну “Благодійну каву”. Цей захід буде пов’язаний з реалізацією мрії дитини. Організуємо збір листів від діточок з їхніми мріями. “Приєднуйтесь до кави зі смаком добра! Добро врятує світ!” – акцентує співрозмовниця.

На думку Олександри Юрченко, війна змінила наше суспільство. “Війна поділила це суспільство на людей, які бачать проблему і розуміють, що потрібно гуртуватися і допомагати переселенцям, їхнім родинам, бійцям, які зараз на сході, та на людей, які цього не помічають, – вважає співрозмовниця. – Недарма кажуть, що саме в Західній Україні є центр духовного росту і благодійності. Львів дає приклад іншим. Жінки, які приїздять до Львова зі столиці, кажуть, що галичанки подають гарний приклад іншим”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8264 / 1.63MB / SQL:{query_count}