Більші штрафи і евакуація по-новому

Із жовтня на вулицях Львова працюватимуть інспектори з паркування

Сьогодні, 27 вересня, набуває чинності закон № 5364 про реформування паркування транспортних засобів, який парламент ухвалив торік у грудні.
Відповідно до нього, у Львові на базі Центру безпеки міста мають сформувати відділ інспекторів з паркування. Вони зможуть самостійно приймати рішення щодо евакуації автівки і штрафувати водія-порушника за його відсутності.
Але інспектори з паркування вийдуть на вулиці Львова лише в жовтні, бо ще триває відбір кандидатів. До середини жовтня водіїв, як і раніше, штрафуватимуть поліцейські. Зі слів керівника управління безпеки міста Львівської міськради Юрія Діля, загалом має бути 20 інспекторів.
“Технічна межа оголошення конкурсу становить 30 днів, відділ інспекторів із паркування створили тільки на минулій сесії, тож наразі триває відбір кандидатів на державну посаду. Можливо, кілька людей працюватимуть за конт­рактом разом із патрульними, проте поки що ми відбираємо”, – розповів Юрій Діль, інформує tvoemisto.tv.
До евакуації неправильно припаркованих автомобілів залучать чотири евакуатори. Ще чотири закуплять на умовах лізингу. Як каже Юрій Діль, загалом місту знадобиться щонайменше 12 евакуаторів. До слова, зараз штрафмайданчики  розташовані на вулицях Конюшинна, Сахарова та у верхній частині Личаківської. Згодом ще один майданчик відкриють у Мурованому, куди доправлятимуть авта, які тривалий час простоюють у подвір’ях будинків та біля під’їздів і не є придатними для користування.
Інспекторам із паркування закуплять планшети та мобільні принтери, аби можна було залишати інформацію про порушення одразу на автівці. Крім цього, порушники отримуватимуть повідомлення про штраф і порушення за місцем проживання, вказане у Єдиному реєстрі транспортних засобів. Інспектори також робитимуть фотофіксацію порушень, які можна буде переглянути згодом на сайті міської ради. Тож водіїв, які припаркували машини на платній стоянці, просять залишати чек про сплату паркування під склом на автівці.
Тих, що паркуватимуться на коліях та перешкоджатимуть проїзду трамваїв, штрафуватиме патрульна поліція, а позовом до суду за простій трамваїв займатиметься безпосередньо ЛКП “Львівелектротранс”.
Факти порушення водіїв автомобілів на єврономерах будуть скеровувати у прикордонну службу, де визначатимуть власників автівок і передаватимуть інформацію про порушення.
Штраф за несплату паркування дорівнюватиме 20-кратному розміру оплати однієї години паркування.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8637 / 1.54MB / SQL:{query_count}