Не проґавте шанс: 25 тисяч премії від мерії

Вже третій рік поспіль діє міська програма підтримки молодих вчених. Науковці та наукові інституції мають змогу отримати додаткове фінансування з міського бюджету

Розпочався прийом заявок на участь у програмі “Львів науковий”, завдяки якій місто виділяє 500 тис. грн, з них 250 тис. грн – на премії талановитим ученим та ще 250 тис. грн – на дофінансування міських наукових конференцій.
Як писала “Львівська Пошта”, торік 10 науковців отримали премії для талановитих учених у розмірі 25 тис. грн, ще 11 конференцій, форумів та симпозіумів отримали дофінансування на суму від 20 до 25 тис. грн.
“Ми реалізуємо програму “Львів науковий” вже третій рік поспіль – це велика спільна робота, що дає плідну комунікацію з науковими середовищами міста. Програма дає змогу розвивати як науку, так і сферу ділової гостинності. Львів підтримує проведення конференцій та симпозіумів, і отримує натомість велику кількість розумних та успішних людей, що приїжджають сюди, аби ділитися знаннями”, – розповідає Андрій Павлів, директор ЛКП “Львівське конференц-бюро”.
Заявки на фінансування соціально-наукових проектів у межах конкурсу можуть подавати вищі навчальні заклади, науково-дослідні установи та безпосередньо вчені, які планують проводити свій захід у Львові у 2019-ому та які не мають комерційної мети.
Що ж стосується конкурсу на отримання премії талановитих вчених, то участь у ньому можуть брати вчені, які займалися науковою діяльністю у Львові (основне місце праці) протягом останніх трьох років (з 2016 по 2018 рік, включно до моменту подання заявки). Аналогічно до минулого року, премії Львівської міської ради отримають не менше 5 молодих науковців (до 40 років).
Заявки на отримання премії подаються вченими особисто або надіславши лист на адресу: пл. Ринок, 1, офіс 416. Прийом заявок триває до 24 листопада 2018 року.
При визначенні переможців оцінюється наукова діяльність вчених за 2017 рік. Також заявники обов’язково для цього мають створити профіль дослідника в Google Scholar.
Після завершення терміну подачі документів Керівна Рада програми розглядає заявки та визначає переможців за наступними критеріями: індекси Гірша заявника за Scopus та Google Scholar, кількість наукових робіт, статей, опублікованих заявником у 2017 році (з вказаним місцем праці заявника у м. Львові) та сумарний середній коефіцієнт впливовості (імпакт-фактор) видань, в яких публікувався заявник у 2017 році.
Додаткову інформацію можна отримати в ЛКП “Львівському конференц-бюро” за тел. 254-60-99, або написавши електронного листа hpb@lvivconvention.com.ua, контактна особа – Петро Гошовський.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8692 / 1.54MB / SQL:{query_count}