Сучасно, красиво і затишно

Львівський ОХМАДИТ тепер з оновленим приймальним відділенням

У Львівській обласній клінічній дитячій лікарні ОХМАДИТ відкрили оновлене приймальне відділення. Капітальний ремонт тривав понад рік. Тепер у відділенні облаштували заїзди для каталок та крісел, є прямий заїзд до ліфта. Керівник ОХМАДИТу Мар’яна Возниця подякувала усім, хто підтримував, допомагав і продовжує це робити. “Кожний наступний крок – це більша відповідальність та складніші завдання. Сьогодні просто радість. І певне відчуття – як після здачі сесії. До якої готувався не один день. Це не просто ремонт – це зміна парадиґми. Це прагнення змін та реформ. Щаслива, що більшість з нас це розуміє”, – зазначає Мар’яна Возниця. – Дякую Оксані Юринець, яка спрямувала усю свою енергію, щоб нам допомогти. Яка чула від самого початку і щиро переймалася. Впевнена, що разом ми ще багато зробимо гарного. Без пані Оксани цього б не було. Дякую Ірині Микичак, яка розуміє підтримує і підштовхує, формує команду і створює конкурентне нове середовище, справжню лікарську відповідальну спільноту.
Романові Лобаю, голові опікунської ради, який був у зародку проекту “приймальний” і знає як все було не просто! А також який багато років тому допоміг у створенні малоінвазивної хірургії в нашій лікарні. Дякую заступнику голови облради Володимиру Гірняку, який був на відкритті з нами та Львівській облраді, що чуєте нас та підтримуєте. Вірю, що заплановане здійсниться!”.
У свою чергу очільниця департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак відкриття оновленого приймального відділення назвала знаковою подією і подякувала головному лікарю медзакладу Мар’яні Возниці і парламентареві Оксані Юринець.
“Якби мені ще рік тому сказали, що так виглядатиме приймальне відділення львівського ОХМАДИТу, то, відверто кажу, не повірила б. Той варіант, коли розпирає гордість за освоєння понад 2 млн грн, виділення яких нашій команді вдалося домогтися із держбюджету. Скільки себе і своїх дітей пам’ятаю, стільки приймальне відділення асоціювалося з катакомбами. Тепер поворот на кардинальних 360 градусів. Браво, Мар’яна Возниця! Браво, колектив лікарні! Вже сам лише вигляд відділення, впевнена, полегшить біль діток, яким випаде доля сюди завітати”, – наголошує парламентар Оксана Юринець.
Вартість ремонту становить близько 2,3 млн грн. 2 млн виділили з перерахування субвенцій, а ще 300 тисяч – зібрали завдяки благодійникам, за які придбали меблі та комп’ютерне устаткування. Нове відділення почало приймати пацієнтів із 26 вересня, наступного дня після відкриття.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8367 / 1.54MB / SQL:{query_count}