Львів святкуватиме відкриття пластового року

Осередок Національної скаутської організації України “Пласт” у Львові організовує відкриття пластового року, яке відбудеться 23 вересня

Традиційно пластуни відвідають літургію, після чого розпочнеться програма, до якої зможуть долучитись усі мешканці міста. Відкриття пластового року відбудеться на площі Ринок. У ньому візьмуть участь також представники місцевої влади. Опісля пластуни згуртовано рушать до скверу біля Львівської ОДА, де відбуватиметься пластовий ярмарок, інформує Управління молоді та спорту Львова.
Під час ярмарку мешканці та гості міста зможуть ознайомитися з різними пластовими заняттями: тереновими іграми (квестами) для дорослих, пластовими забавами, ярмарком, мистецькими вмілостями. Також будуть доступні настільні ігри, радіоточка. Пластуни частуватимуть гостей своїми стравами. Окремо працюватиме інформаційний центр, де можна заповнити анкету вступу до організації.
Завершенням програми стане нетворкінг та вечірка для пластунів, які відбуватимуться в неділю ввечері у FestRepublic на вул. Старознесенській.
Відкриття пластового року відбувається щороку у кожному осередку “Пласту” в Україні. В такий спосіб пластуни прощаються з теплим таборовим літом та починають пластовий рік. Осередок “Пласту” у Львові налічує понад 2100 осіб. Щороку до організації лише в місті долучається близько 350 осіб.

Програма заходу:

11.00 – 12.30 – літургія (гарнізонний храм Петра і Павла);
12.30 – 13.00 – перехід, шикування (площа Ринок);
13.00 – 13.30 – відкриття та урочистості (площа Ринок);
13.30 – 14.00 – перехід на локацію ярмарку, початок ярмарку (сквер біля ЛОДА).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8187 / 1.53MB / SQL:{query_count}