Сихівчан кличуть на толоку у парк Івана Павла ІІ

8 вересня громадські активісти спільно з представниками бізнесу та комунальних служб вирішили організувати толоку у Сихівському парку. Мета – прибрати популярне місце відпочинку та показати, як можуть співпрацювати різні сектори, задля позитивних змін

Долучитися до толоки у Парку Івана Павла ІІ може кожен. За словами засновниці громадської організації “Кращий Сихів”, яка й організовує прибирання, з собою варто приносити рукавиці, інформує sykhiv.media. Всім іншим обіцяють забезпечити.
“Ми вже кілька разів проводили толоки, на яких збиралося чимало небайдужих мешканців. До цієї толоки долучається і місцевий бізнес, і ЛКП “Зелений Львів”, яке забезпечить вивезення сміття, – каже голова ГО “Кращий Сихів” Наталія Піпа. – Cтараємося підтримувати такі ініціативи, аби розвивати співпрацю між секторами бізнес-влада-громада”. Наталія Піпа каже, що прибиранням мали би займатися комунальні служби, адже містяни сплачують податки, частина з яких іде на це. Однак толока – гарна нагода показати, як можна і треба працювати.
“Кожна людина, яка прийде на толоку, замислиться над тим, хто і які функції має виконувати. Крім того, ми покажемо, що можна творити зміни тут і зараз, а не чекати, поки це зробить хтось замість тебе”, – каже організатор.
Прибирати мешканці будуть закутки парку, де накопичилося багато сміття. Початок толоки об 11.00. Група збирається зі сторони вул. Скрипника біля мотузкового парку “Тарзан” (навпроти вул. Скрипника, 13).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8485 / 1.52MB / SQL:{query_count}