Німецькі трамваї на львівських рейках

Місто й далі закуповує вживаний європейський транспорт. Цього тижня прибула чергова партія німецьких трамваїв

У вівторок, 24 липня, у Львівське трамвайне депо доставили ще три трамваї з Німеччини. Загалом за цей рік з-за кордону привезли вже шість транспортних засобів. На черзі ще 24 – їх мають доставити до кінця жовтня цього року. Тобто Львів отримуватиме по вісім трамваїв щомісяця, повідомив “Львівську Пошту” директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Андрій Білий. З його слів, у Німеччині трамваї після останнього капітального ремонту їздили близько 10 років. 
“Усі ці трамваї, звісно, вживані. Їх використовувала в Берліні транспортна компанія BVG. Утім їхній стан чудовий порівняно з трамваями нашого старого рухомого складу. Все залежить від експлуатації. За сприятливих умов вони зможуть успішно їздити ще 60 років. Тому мусимо так чи інакше працювати в напрямку покращення умов експлуатації рухомого складу, який є на балансі ЛКП “Львівелектротранс”, – розповів Андрій Білий.
Як повідомив Zaхid.net директор ЛКП “Львівелектротранс”, вживані німецькі трамваї, найімовірніше, курсуватимуть маршрутами №2, №3 та, можливо, №8. На своїй сторінці у Facebook Андрій Білий проаналізував, що потрібно зробити, аби покращити рівень якості громадських перевезень у місті Лева. 
“Спільно з командою Львівавтодору та управлінням транспорту ЛМР промоделювали завантаженість громадського транспорту та попит на нього. Прорахували, що для принципового підвищення якості перевезень необхідно збільшити кількість трамваїв із 65 до 120 одиниць в русі”, – переконує чиновник.  
Наразі закупити нові трамваї місто не має змоги, тому й вирішили надалі купувати експлуатований рухомий склад: “Знайшли вживані трамваї. Шукали саме КТ4, які вже їздять Львовом. Щодо якості та вартості найоптимальнішою була пропозиція від муніципальної транспортної компанії Берліна (BVG). Команда з представників ЛКП “Львівелектротранс” розглянула її. Відтак обрали 30 найкращих і почали укладати угоду. Вартість рішення – 39 мільйонів гривень за 30 трамваїв. А якби їх було 70, це коштувало б 91,1 мільйона гривень, що дешевше, аніж ремонтувати свої. Термін реалізації цього рішення – до одного року”, – мовиться в дописі Андрія Білого на Facebook.
Як уже писала “Львівська Пошта”, цього року міський громадський транспорт має суттєво оновитися. Крім 30 вживаних трамваїв із Німеччини, до кінця року АТП-1 планує отримати 150 нових великогабаритних автобусів – 50 одиниць львівського “Електрону” та сотню білоруських МАЗів. До речі, перші 20 МАЗів доставлять вже у вересні. Також у вересні закінчать складання автобусів львівської компанії “Електрон”. Усі 50 машин “Електрону” мають випустити до 31 грудня 2018 року. Півтори сотні одиниць транспорту місто візьме в лізинг на загальну суму 800 млн грн. Ці кошти Львів має повернути впродовж трьох років. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7950 / 1.54MB / SQL:{query_count}