“Дітей вулиці” поменшало

У порівнянні із 2017 роком на Львівщині зменшилась кількість дітей, які живуть просто неба. Натомість зросла кількість тих, що страждає від насилля у сім’ї

У Львові підбити підсумки профілактичних рейдів “Діти вулиці” та “Вокзал” за перше півріччя 2018-го. “У порівнянні із минулим роком, кількість заходів проведених в області суттєво зросла. Однозначно тішить, що дітей, які попали в поле зору, зменшилось у порівнянні із 2017 роком. За перше півріччя було проведено 619 профілактичних заходів. Завдяки чому було помічено рпблизно 60 дітей. З них 55 було вилучено з вулиці, інших п’ятеро – вилучили із сімей. 59 осіб є мешканцями нашої області, і лише одна дитина родом із Закарпаття. За віковою категорією – двоє шестирічних діток, 22 дітей були віком від шести до 14 років, 36 дітей – віком від 14 до 18 років. З поміж усіх дітей більшість школярі або ж навчаються у профтехучилищах. Двоє діток ще взагалі не навчаються”, – розповів начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис. 
З його слів, під час проведення профілактичних заходів було виявлено сім порушень продажу алкоголю дітям. “Варто зазначити, що під час проведення таких заходів було обстежено майже 980 сімей. У нашій області нараховується 1095 дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах. За цей час 10 дітей було влаштовано до притулку у справах дітей”, – доповнив чиновник. 
Також, Володимир Лис розповів, що від початку року Служба у справах дітей Львівської ОДА подала 39 позовів до суду, 32 позови  про позбавлення батьків батьківських прав та сім про відібрання дітей від батьків без позбавлення батьківських прав. “Із 1095  дітей, на сьогоднішній день 51 дитина перебуває у базі, як така, що потерпіла від насилля в сім’ї. Порівнюючи з минулими роками таких дітей нараховувалося не більше сорока. Станом на сьогодні кількість випадків насилля в сім’ї зросло. Звісно, це тривожний сигнал для нас, тому будемо працювати у цьому напрямку”, – повідомив він. 
За перше півріччя 2018-го чотирьох неповнолітніх було притягнуто до адмінвідповідальності за дрібне хуліганство. “Також велику кількість батьків за цей час притягнули до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків. За шість місяців по області зафіксували 254 повідомлення про безвісті зниклих дітей. Спільно з операторами “Київстар” із 31 липня запровадимо проект про безвісті зниклих дітей. До всіх користувачів цього оператора буде надходити повідомлення про цих дітей. Тому прошу не бути байдужим та допомагати у пошуку зниклих”, – повідомив начальник сектору ювенальної превенції ГУ Національної поліції у Львівській області Віктор Новачук.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8497 / 1.54MB / SQL:{query_count}