Львівський транспорт змінює зовнішність

Цього року в місті Лева знову проводитимуть конкурс на брендування громадського транспорту

Сьогодні містом Лева їздить найрізноманітніший громадський транспорт різних кольорів та різних виробників. Містяни звикли, а от туристам і гостям Львова набагато важче розібратись у всьому цьому хаосі. Вже не перший рік у місті виношують ідею перемалювати громадський транспорт в один колір і під один стиль. У 2015-ому вже проводили конкурс щодо брендування міського транспорту Львова, були визначені навіть переможці, однак все залишилося у планах...
Нещодавно у Львові знову взялися за цю ідею. На початку серпня розпочнеться конкурс із розробки дизайну лівреїв громадського транспорту (лівреї – це так званий зовнішній вигляд брендування транспорту). Мета конкурсу – змінити буденне життя львів’ян та гостей міста, наблизивши імідж маршруток, тролейбусів і трамваїв до європейського.  
“Попередньо конкурс буде проходити в три етапи. Роботи фіналістів виноситимуть на громадські обговорення, втім переможця визначатиме спецкомісія. На даний момент готують усю документацію. За два-три тижні розпочнемо конкурс. На саму розробку бренда і проведення конкурсу даватимуть чотири-п’ять тижнів. Загалом процес може затягнутися до трьох місяців”, – розповідає “Львівській Пошті” Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради. 
З його слів, переможець конкурсу визначить на п’ять, а то й на десять років вигляд тролейбусів, трамваїв і маршруток. Звісно, було б добре, якби дизайн громадського транспорту був продовженням дизайну всіх промоційних логотипів міста Львова – щоби це було, як одне ціле.
“Сподіваюся, що базового лимонного, сонячного кольору буде достатньо, щоби дизайнери могли втілити всі свої ідеї”, – зазначив Андрій Білий. 
Рекламу на громадському транспорті також планують упорядкувати. Зокрема, для ділянок брендування мають звільнити передню та задню частини транспорту, а також прибрати рекламу з вікон. 
“Якийсь рухомий склад залишатимемо під рекламу, але передню і задню частини будуть лишати для орендування”,  – пояснив Андрій Білий. 
Як писала “Львівська Пошта”, в серпні 2015 року вже проводили конкурс серед дизайнерів щодо фарбування трамваїв і автобусів. Тоді й визначили, що громадський транспорт пофарбують у зелений, помаранчевий та білий кольори. Втім до реалізації проекту так і не дійшло…
До слова,  одноколірний транспорт вже курсує містами Європи та України, зокрема Вінницею, Одесою та Харковом. Тому Львову, як культурній столиці України, теж личило б уніфікувати свій транспорт – зробити його більш естетичним та пізнаваним.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8093 / 1.54MB / SQL:{query_count}