Траса Львів – Тернопіль: здати під ключ

Облаштування відремонтованої траси Львів – Тернопіль закінчать впродовж 2018-го

Про це tvoemisto.tv повідомив т.в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА Роман Кокотайло.
“Ми повністю завершили дорожнє полотно. Там ще є питання знаків, розмітки, бар’єного огородження та інших заходів з організації безпеки дорожнього руху”, – сказав він.
З його слів, кошти на облаштування дороги передбачені фінансуванням державної програми Go Highway.
“Кошти, що перебачені програмою для Львівщини, будуть використані для завершення робіт з організації безпеки дорожнього руху на трасі. Однозначно цього року ми продовжимо ці роботи, це не є якісь надзвичайні роботи, тож ми закінчимо їх цього року”, – додав він.
Хідники вздовж траси будуть облаштовані за кошти тих органів влади, на балансі яких вони перебувають.
15 грудня на Львівщині завершили капітальний ремонт найпроблемнішої траси Львів-Тернопіль. Ця дорога має важливе державне та міжнародне значення. Стан автошляху тривалий час викликав нарікання водіїв через численні вибоїни та зруйноване дорожнє покриття. Планують, що траса у майбутньому стане частиною транспортного коридору Go Highway, який має з’єднати українську Одесу та польський Гданськ, а відтак – Чорне море з Балтійським.

28.01.2018 15:16
Yevgen Olenych

А коли почнеться будівництво чотирьохполосної дороги з багаторівнеми розвязками,підземними і нвдземними пішоходними переходами,тунелямии для переходу диких тварин і худоби?


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8566 / 1.55MB / SQL:{query_count}