Хто робить кращим Остапа Панчишина

Музичний проект Panchyshyn представив четверту пісню із дебютного альбому

Днями у Львові відбулась прем’єра пісні “Ти робиш мене кращим”. Це четвертий сингл із майбутнього дебютного альбому музичного проекту Panchyshyn. Як і попередні три треки – City, “Дівчина” та “Щастя моє”, які уже завоювали український радіопростір, – новинку спродюсував лідер проекту Остап Панчишин. Запис, зведення та мастеринг – студія Jenny Records (звукорежисер Мар’ян Криськув).
 „Слова пісні говорять самі за себе, – розповідає Остап Панчишин. – У кожного із нас є людина, яка змінює нас на краще. Моя пісня – саме для такої людини і про таку людину!”
Новий сингл від Panchyshyn “Ти робиш мене кращим” по саунду кардинально відрізняється від попередніх. І цьому є просте творче пояснення: кожна пісня має свій настрій, зміст і характер. А це потребує постійного пошуку та музичних експериментів. І в цьому – основа для змін.
Варто додати, що наприкінці літа Panchyshyn із піснею “Дівчина” увійшов до числа фіналістів телепроекту “Хіт-конвеєр” від Каналу української музики М2. Про досвід участі у цьому проекті Остап Панчишин каже: “Коли береш участь у таких конкурсах, коли стоїш на сцені з кльовими та різноплановими музикантами, то дістаєш додаткову порцію натхнення. Здорова конкуренція стимулює до розвитку та експериментів”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8224 / 1.52MB / SQL:{query_count}