“Симетрія”: традиції і сучасність

Галерея Львівської національної академії мистецтв запрошує на виставку Дзвінки Загайської

Учора у галереї Львівської національної академії мистецтв (вул. Кубійовича, 35б) відбулось відкриття персонального проекту “Симетрія”, який триватиме до 4 жовтня. Його авторка – молода художниця, випускниця ЛНАМ Дзвенислава Загайська. На виставці представлено серію живописних композицій на склі, інсталяції та медіа-арт.
Проект “Симетрія” втілює внутрішню стійкість, цілісність та гармонію Всесвіту і асоціюється з традиційними формами народного мистецтва. Це переосмислення глибинних змістів, що містяться в образно-символічних проявах народної культури, яке проникає в суть культурно-ціннісних орієнтирів народу.
Дзвінка Загайська є активним учасником мистецького життя, брала участь у численних виставкових проектах, симпозіумах і пленерах. Попри молодий вік художниці вже вдалося виробити оригінальну та добре впізнавану творчу манеру та зайняти свою нішу в сучасному образотворчому мистецтві. Експозиція демонструє непересічний жанровий діапазон творчого доробку та високий професійний рівень молодої мисткині, якого вона досягла під час навчання на кафедрі монументального живопису Львівської національної академії мистецтв.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8967 / 1.52MB / SQL:{query_count}