Медичний обмін досвідом

Відомий ізраїльський нейрохірург презентував у Львові новий досвід лікування пухлин головного мозку

фото: ЛМР
Цього тижня Львів відвідав один із найвідоміших нейрохірургів світу, професор Цві Рам, який презентував для українських медиків новий досвід комплексного лікування пухлин головного мозку. Він спеціалізується на малоінвазивних і складних операціях з видалення пухлин головного мозку і гіпофізу, лікуванні аневризм, гідроцефалії, важких форм епілепсії та рухових дисфункцій. А щоб фахівці з Ізраїлю й надалі обмінювались з нашими лікарями досвідом у лікуванні складних захворювань, Львів підписав Меморандум про співпрацю з Першим медичним центром Тель-Авіва, інформує прес-служба міськради. 
За час свого перебування у Львові нейрохірург також оглянув клінічну базу міської лікарні швидкої допомоги та безкоштовно проконсультував попередньо відібраних пацієнтів з найскладнішими захворюваннями. 
“У нас дуже амбітні плани щодо нашої співпраці з колегами з Тель-Авіва. Сьогодні ми підписали угоду між Львівською міською радою і медичним центром Ізраїлю, щоб велика частина наших лікарів могла поїхати і побачити, як там відбувається той чи інший медичний процес”, – зазначив міський голова Львова.
Під час конференції “Новітні методи проведення нейрохірургічних операцій на головному мозку зі збереженням когнітивного статусу пацієнта”, ізраїльський професор розказав українським нейрохірургам, ендокринологам, невропатологам, рентгенологам та онкологам про новітні методи діагностики і лікування пухлин головного мозку, а саме їх видалення у стані збереження свідомості пацієнта, та мініінвазивні ендоскопічні операції на “закритому” мозку. Одним із організаторів цієї конференції є міжнародна медична Асоціація MEDES.
“Ми визначили основні етапи нашої співпраці. На першому етапі – нейрохірургія, кардіологія і онтологія. Усе це робиться для того, щоб ми ставали сильнішими, щоб постійно отримували новітню інформацію та практичні навички. Відбувся перший візит професора Цві Рама в лікарні швидкої медичної допомоги, де наші колеги ознайомились із діагностичними та лікувальними можливостями. Були проведені перші консультації пацієнтів із складними діагнозами, які були оперовані та консультовані в Києві, за кордоном, але рішення не знайшли, а сьогодні професор Цві Рам надав їм консультацію. У процесі роботи ми продемонстрували відео важкої серцево-судинної патології і ця інформація  була передана в Перший медичний центр та клініку Іхілов. Я б дуже хотів, щоб лекція професора Цві Рама для кожного стала поштовхом до розширення зв’язків, до знайомства з іншими людьми та клініками. Адже треба жити, спілкуючись з людьми, з іншими країнами, які досягли певних результатів, і тоді ми теж станемо кращими”, – наголосив начальник управління охорони здоров’я Львівської міськради Володимир Зуб. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8007 / 1.54MB / SQL:{query_count}