Здаваймо лампи і батарейки!

У Львові планують збільшити кількість локацій, де стоятиме екобус

Впродовж кількох років у нашому місті діють два екобуси, які збирають на утилізацію відпрацьовані люмінесцентні лампи і батарейки. Однак захист довкілля дається львів’янам нелегко: в соцмережах містяни коментують, що графік зупинок бусів незручний, локації не зовсім логічні, а буває, що екобус не приїжджає взагалі… 
Очільник управління екології та благоустрою міськради Андрій Галушка радить жителям, які чекають на екобус або не можуть його знайти, телефонувати на номер (032) 297-59-82 та уточнювати інформацію, яка їх цікавить, інформує tvoemisto.tv.
Крім того, управління планує найняти ще одного водія екобуса, що дасть змогу розширити перелік локацій збору. У майбутньому мають намір скоригувати графік стоянок та зробити його більш зручним для львів’ян. Проте поки що пропонують дотримуватися вже затвердженого переліку стоянок та годин роботи.
Варто наголосити, що в різних районах Львова на постійній основі працюють пункти збору батарейок. Неправильна утилізація холодильників, комп’ютерів, телевізорів тощо також призводить до вивільнення небезпечних речовин у навколишнє середовище, тому їх не можна викидати на смітник загального користування. У нашому місті працює два пункти прийому, куди львів’яни можуть здавати великогабаритну техніку та електронні відходи.
Також упродовж двох днів – 20 і 21 січня львів’яни матимуть змогу безкоштовно здати на утилізацію відпрацьовану побутову техніку, повідомляє прес-служба Львівської міськради. 
Збиратимуть електричну та електронну побутову техніку, зокрема відпрацьовані холодильники, телевізори, пральні та посудомийні машини, комп’ютери, принтери, чайники тощо.
20 січня з 12.00 до 14.00 збиратимуть відпрацьовану техніку на площі перед пам’ятником Івану Франкові (вул. Університетська,1), а 21 січня, у той же час – у Личаківській райадміністрації (вул. Левицького, 67).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8387 / 1.53MB / SQL:{query_count}