Сміттєспалювальний завод хочуть будувати чехи

Очільник Львівщини Олег Синютка зустрівся з представником чеської компанії SMS CZ s.r.o., яка займається виробництвом обладнання в галузі екології, зокрема для переробки твердих побутових відходів

фото: прес-служба ЛОДА
Під час розмови стосовно переробки відходів Петр Юрса висловив зацікавленість збудувати на Львівщині сміттєспалювальний завод, інформує прес-служба ЛОДА. З його слів, фінансування планується залучити з данського інвестиційного фонду. 
“Ми попередньо розраховуємо на завод, який спалюватиме близько 300 тисяч тонн побутових відходів на рік. Спалювання однієї тонни сміття за попередніми розрахунками коштуватиме 30-40 євро за тонну”, – зазначив  Петр Юрса.
Під час зустрічі мовилося і про можливість підписання тристороннього договору про наміри між Львівщиною, компанією SMS CZ s.r.o. і данським фондом для фінансування розробки відповідного проекту. “Давайте разом крок за кроком рухатися вперед!” – наголосив очільник області. Нагадаємо, що 10 грудня 2016 року розпочався відкритий конкурс щодо будівництва та експлуатації сміттєпереробного заводу. А торік 10 листопада Львівська ОДА представила три земельні ділянки для його будівництва.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7907 / 1.52MB / SQL:{query_count}