Допомогти малечі

У Львові відбудеться благодійна вистава “Казка про Серце”. Зібрані гроші скерують на підтримку дітей із вадами серця

У понеділок, 23 січня, в Національному академічному українському драматичному театрі  ім. Марії Заньковецької о 19.00 відбудеться благодійна музична вистава “Казка про Серце” за участі дітей з вадами серця.
Головна особливість вистави полягає у тому, що вперше участь у ній візьмуть юні таланти, зокрема й діти із серцевими недугами. Саме заради вирішення їхніх потреб і був задуманий проект, а зібрані кошти скерують на підтримку та допомогу дітям із вадами серця. 
У виставі задіяні актори театру ім. М. Заньковецької Мар’яна Фехтель та Олесь Федорченко, скрипаль-віртуоз Олександр Божик та скрипковий ансамбль “Веселі смички”. До проекту долучилися й зірки – ролі у виставі виконуватимуть Андріана, Славця, учасники гурту “Роги”, а також телеведучий Олег Пригода. Ініціатор вистави – благодійний фонд “Серце дитини”. Художник-постановник – Наталія Тарасенко, автор – Наталія Писаренко. Сприяє проекту й очільник Львівської обласної ради Олександр Ганущин.
“Казка про Серце” – це вистава-мюзикл, у якій переплелися казки народів світу. Маленькі дітки з вадами серця, які є підопічними згаданого фонду, на кілька годин стануть справжніми акторами на великій сцені, а головну роль виконає хлопець із надскладною вадою серця”, – кажуть організатори. 
Квитки на виставу можна придбати на сайті gastroli.ua, у касі театру, а також у всіх місцях продажу квитків. Тим, що мають бажання допомогти у цій добрій справі, але не хочуть чи не можуть піти на концерт, організатори пропонують купити квиток і залишити його для фонду. На ці квитки зможуть запросити дітей-сиріт чи дітей із малозабезпечених родин, а також неповносправних дітей на візочках, які працюють із артистами, та тих, що їх супроводжуватимуть.


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8828 / 1.53MB / SQL:{query_count}