Головна красуня року

Центральна ялинка Львова цього року буде живою. А от у Івано-Франківську вже подбали про штучну

фото: photo-lviv.in.ua
Важко уявити Новий рік чи різдвяні святкування без ялинки, прикрашеної різнокольоровими іграшками та гірляндами. Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, цього року головна ялинка Львова буде живою, у бюджеті на неї передбачили 116 тисяч гривень. У цю суму входить вартість дерева, його транспортування і встановлення, а також прикраси, ілюмінація та охорона. Традиційно ялинку встановлять перед Днем святого Миколая.
Тим часом, 30 листопада на своїй Facebook-сторінці Tvoemisto.tv провели опитування на тему “Яку містяни хочуть бачити головну ялинку Львова: живу чи штучну?” Львів’яни мали нагоду обрати один із варіантів: штучна ялинка — символ LIKE, жива ялинка — символ LOVE (у захваті). Відповідно до результатів опитування, понад 1900 львів’ян хочуть бачити на площі перед Оперним театром штучну ялинку. 720 осіб підтримали варіант “живої” зеленої красуні.
А от у Івано-Фран­ківську міська влада збирається закупити штучну новорічну ялинку, взявши приклад у Європи, де зимові святкування є більш економними та екодружніми. Як повідомляє інтернет-портал Galka.if.ua, цього року мешканців Івано-Франківська тішитиме не лише штучна ялинка, а й нові енергозберігаючі ілюмінації – такі, як у європейських містах.
До слова, у багатьох європейських країнах і США ще в листопаді вулиці міст починають прикрашати святковими гірляндами, вогниками, скульптурами та іншими різдвяними атрибутами. А ближче до кінця листопада, коли у католиків та деяких протестантів стартує Адвент – передріздвяний період, на площах західних міст починають роботу традиційні ярмарки. Зокрема, такі ярмарки вже встигли відкрити у Берліні, Брюсселі, Парижі, Страсбурзі та інших містах Європи. А в Нью-Йорку в ніч з 30 листопада на 1 грудня урочисто запалили головну різдвяну ялинку біля Рокфеллер-центру на Мангеттені, розповідає інформаційне агентство УНІАН.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8077 / 1.53MB / SQL:{query_count}