“Зробимо Львів кращим”!

Львівська міськрада оголосила про прийом документів на участь у конкурсі соціально-культурних проектів на 2017 рік

фото: panorama-hotel.com.ua
Відсьогодні, з 1 грудня, громадські та інші неприбуткові організації міста, крім релігійних та політичних, мають можливість взяти участь у конкурсі “Зробимо Львів кращим” та  отримати від 20 до 100 тисяч гривень на втілення своїх ідей. Мета конкурсу – підтримати ідеї міських організацій для розвитку нашого міста та надати матеріально-фінансову підтримку для їх реалізації.
Проекти можна подавати за такими напрямками: культура, туризм, освіта, соціальний захист, розвиток громадянського суспільства, інформаційні технології та інновації. Свої проекти можна подати до 25 грудня 2016-го. Представники конкурсної комісії ЛМР зважатимуть насамперед на їх актуальність для громади міста, доцільність з огляду на затрачені ресурси та інноваційність. Про це “Пошті” розповів начальник відділу громадського партнерства управління “Секретаріат ради” Орест Файфурка.
“Ми вперше організували подачу документів з 1-го по 25 грудня, раніше це було весною. Відповідно, громадські організації матимуть більше часу на реалізацію своїх ідей. Окрім цього, учасники представлятимуть свій проект безпосередньо на конкурсній комісії. У них буде час до 10 хвилин, щоб розповісти про свій проект, відповісти на запитання і переконати членів конкурсної комісії, що саме їхню ідею варто втілити”, – зазначив Орест Файфурка.
Пріоритетними у 2017-ому будуть культурний, ту­рис­­тичний, освітній та ін­нова­ційний напрямки. Варто відзначити, що у 2017-ому 300 тисяч гривень виділятимуть на соціально-культурні проекти у напрямку “інформаційні технології та інновації”. Про це повідомив Іван Коржов, в. о. начальника управління міжвідомчої координації департаменту розвитку ЛМР.
“Цього року організації міста вперше матимуть можливість подати проекти за цим напрямком. Рекомендуємо подавати проекти, які будуть націлені на підвищення цифрової грамотності населення, популяризацію електронних сервісів та послуг або спрощення внутрішніх адміністративних процесів міськради. Також нам будуть цікаві мобільні додатки на основі відкритих даних”, – розповів Іван Коржов.
Так як Львів отримав  титул “Місто літератури ЮНЕСКО”, не менш важливими у 2017 році будуть і культурні проекти. На їх реалізацію у міськраді виділять 700 тисяч гривень. Про це розповіла Ірина Рибко, спеціаліст 1-ої категорії управління культури департаменту гуманітарної політики Львівської міськради.
“Ми маємо перелік рекомендацій щодо тематики соціально-культурних проектів на 2017 рік за цим напрямком, а саме: інноваційні проекти у публічному просторі міста, присвячені 130-літтю Леся Курбаса; літературні проекти, націлені на промоцію читання відповідно до титулу “Місто літератури ЮНЕСКО”; проекти, що є ініціативами локальних громад, і/або місцем реалізації яких є нецентральні мікрорайони Львова; соціально-культурні проекти в публічному просторі міста; проекти які, залучатимуть дитячі і/або дорослі бібліотеки Львова; інноваційні мистецькі проекти з використанням новітніх технологій, проекти, спрямовані на промоцію театру серед дітей і молоді; культурно-освітні проекти та проекти, націлені на розвиток культурної критики. Та це не означає, що ми не прийматимемо проекти за іншими напрямками. Для нас насамперед важливо, щоб подані ідеї дійсно допомагали зробити наше місто кращим”, – розповіла Ірина Рибко. 
У напрямку “туризм” звертатимуть найбільше уваги на ті проекти, які будуть націлені на ініціативність, сталий розвиток та покращення туристичної промоції міста. Як повідомила “Пошті” Галина Гриник, заступник начальника управління туризму ЛМР, важливими є й ті проекти, які дозволять розширити межі туристичного центру Львова. “Чимало індустріальних, спальних мікрорайонів залишаються поза увагою туристів, вони є для них поки що нецікавими. Важливо розвивати нові громадські простори за межами історичного центру міста, проводити акції, фестивалі, розробляти нові маршрути з метою привернути увагу до об’єктів, які мають туристичну привабливість, але на сьогодні є маловідомими. Таким, до прикладу, є мікрорайон Підзамче, який не користується популярністю серед туристів, хоча саме звідси “починався” Львів”, – розповіла Галина Гриник.
Подавати свої проекти можна в електронній формі, заповнивши заявку на сайті міськради та надіслати її на електронну скриньку 2017konkyrs@gmail.com. Із запитаннями щодо конкурсу можна звертатися у відділ громадського партнерства управління “Секретаріат ради” за адресою пл. Ринок, 1, каб. №539, тел.: 032 297-57-63, e-mail: 539lmr@gmail.com. Також всю необхідну інформацію можна переглянути на сайті ЛМР city-adm.lviv.ua у розділі “Конкурси”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8297 / 1.57MB / SQL:{query_count}