“Розумний” район: хто став переможцем?

Мікрорайон “Наукова – Володимира Великого” у Львові обрали для інноваційного удосконалення

Майданчиком для цифрового та інноваційного перетворення буде мікрорайон “Наукова – Володимира Великого”, який переміг у голосуванні із результатом у 1728 голосів (28,24%), інформує прес-служба міськради.
До 11 листопада експертна група з представників ІТ-бізнесу, громадськості та влади аналізуватиме громаду-переможця та, врешті, запропонує відповідні проекти до виконання. У трійці лідерів – мікрорайони “Рясне-1” з 1182 голосами (19,32%) та “Топольна – Замарстинів” з 552 голосами (9,02%).
Обраний район планують обладнати: “розумними” лавками й зупинками з можливістю підзарядки ґаджетів, системами сортування сміття, сенсорами екологічного стану вулиць; системами освітлення пішохідних переходів, енергоефективними ліхтарями та сонячними батареями; сучасними світлофорами, електронним табло заторів, модерною дорожньою розміткою, спеціально оснащеними велодоріжками; благами для людей з особливими потребами: датчиками для незрячих, пандусами, спеціальними з’їздами та ліфтами.
Голосування тривало з 17 до 31 жовтня. Віддати свій голос могли всі охочі мешканці міста. Проект, який реалізовуватимуть наступного року, презентують 25 листопада на Форумі електронного врядування.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8072 / 1.52MB / SQL:{query_count}