Амбітна мета мерії: 50 нових автобусів

Міський голова Львова Андрій Садовий у традиційному відеозверненні прокоментував ситуацію щодо обмеження заїзду транспорту з приміських сіл у Львів. Також, з його слів, до кінця року на лінії у Львові вийде 50 нових автобусів. Також місто розпочало реалізацію проекту з впровадження електронного квитка у транспорті спільно з ЄБРР

Про це інформує прес-служба міськради. 
“Нещодавно транспортні управління міста та області почали наводити порядок з маршрутами, які проходили через місто. Був обмежений заїзд транспорту з приміських сіл та міст області в центральну частину Львова. Це рішення є важливим з кількох причин. По-перше, ситуація дійшла до абсурду, коли видавалось право на маршрути між селами, які проходили через центр Львова. А це створювало додаткове навантаження на транспортну інфраструктуру міста, – зазначив міський голова Львова. 
– По-друге, якість такого транспорту була завжди на порядок нижча, ніж тих автобусів, які курсують на міських лініях. Продовжуємо оновлювати рухомий склад громадського транспорту. На лінії до кінця року виїде ще 50 нових автобусів. Планомірно реалізовуємо програму “Львів 2020”, яка зокрема передбачає оновлення всього транспорту міста на 75% протягом наступних чотирьох років. У четвер на сесії зробили ще один важливий крок для запровадження єдиного електронного квитка. Міська рада погодила отримання кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку на реалізацію цього проекту. Електрон­ний квиток дозволить нам раз і назавжди навести порядок з обігом коштів y сфері перевезень, а також зробити проїзд для пасажирів значно зручнішим”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8239 / 1.53MB / SQL:{query_count}