“Теплі” кредити

З 6 жовтня відновлено дію урядової програми з енергоефективності у напрямку придбання населенням енергоефективних матеріалів та обладнання з частковим відшкодування залучених кредитних коштів

Про це інформує департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації.
Відтепер державні банки – Ощадбанк та Укргазбанк знову видають фізичним особам “теплі” кредити у рамках програми. Мешканці області, які отримають кредит, щоб утеплити власне житло, замінити вікна на енергоощадні, встановити вузли обліку, модернізувати освітлення тощо, отримають від держави безповоротну фінансову допомогу у розмірі 35% від суми залучених кредитних коштів, інформує прес-служба ЛОДА. Така компенсація надаватиметься і тим, хто отримує субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.
Окрім загальнодержавної Програми енергоефективності, жителі Львівщини можуть скористатись обласною програмою, відповідно до якої позичальникам відшкодовується 15% – 20% річних відсоткової ставки за кредитами, отриманими на заходи з енергозбереження.
Варто зазначити, що протягом 2016 року Програмами стимулювання населення на здійснення енергоощадних заходів скористались 5 514 мешканців області, які отримали кредити на загальну суму понад 93 млн грн. Сума відшкодування з обласного бюджету склала 14,7 млн грн.

З питань участі в Урядовій програмі з енергоефективності звертайтеся до call-центру при Держенергоефективності за тел.: (044) 296-71-60, 292-32-57 та e-mail: energoefect@saee.gov.ua, energoefect2@saee.gov.ua, energoefect3@saee.gov.ua.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8649 / 1.52MB / SQL:{query_count}