Ярмарок спорту у Львові: старт 22 вересня

Показові виступи, майстер-класи, шоу-програма та розіграш спортивних абонементів, – на вихідні львів’ян запрошують на VII щорічний Ярмарок спорту

Найбільша спортивна подія року відбудеться 22-24 вересня у палаці спорту “Динамо”, що на вул. Вітовського, 53. Цього року на Ярмарку свої види спорту представлять понад 70 спортивних організацій Львова, інформує zaxid.net. Взяти участь у заході зможуть усі охочі, незалежно від віку.
“Як і в попередні роки, намагатимемося вражати гостей новинками, серед яких: лазертаг, бейсбол, корфбол, хортинг, кендо. Також вперше матиме можливість виступити на Ярмарку спорту львівський цирк, який готує талановитих акробатів та гімнастів. Можна буде поїздити верхи та потримати у руках лицарське спорядження”, – розповів Олег Чунис, співорганізатор Ярмарку спорту.
Ярмарок спорту – єдиний захід на території України, відвідувачі якого можуть побачити показові виступи та взяти участь у майстер-класах з усіх видів спорту, представлених у регіоні. Відвідувачам щороку представляють близько 60 видів спорту на будь-який смак, для жінок та чоловіків, для дорослих та зовсім юних: бойові мистецтва, ігрові та силові види спорту, танці, зимові види, водні види, екстремальні та молодіжні види спорту, оздоровчі програми.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8365 / 1.52MB / SQL:{query_count}