Трускавецька натуральна лікувальна сіль “Барбара” – гарантує гарне здоров’я і довге життя

.

Природа  лікує

“Якщо людина хоче стати здоровою, то спочатку треба запитати її, чи готова вона позбутися причин хвороби. Тільки після цього їй можна буде допомогти”.  
Очищення організму від шлаків і токсинів сьогодні одна з найгостріших проблем у світі. Фахівці нагадують, що з одного боку внутрішні органи людини так влаштовані, що самі в змозі очищатися. Так “термін придатності” печінки – 300 і більше років. Але це можливо лише за ідеальних природних умов і при правильному харчуванні. Таких виключних обставин не існує. Тому сучасна людина встигає угробити більшість внутрішніх органів за 35-40 років!  Тривалість життя людей залежить не тільки від рівня розвитку медицини, але і від способу життя, культури харчування, відпочинку, стану природного середовища. То в чому сучасній людині шукати порятунок? В очищенні організму.

 Причини      зашлакованості  організму

Сьогодні не тільки в містах, але і в сільській місцевості люди часто дихають забрудненим повітрям. До того ж більшість громадян споживають не надто здорову їжу, вживають спиртне, палять цигарки, зловживають цукром, білками, жирами. Все це шкодить організму, внутрішні органи починають “хворіти” від великої кількості шлаків. А як  їх позбутися раз і назавжди?
Лікарі застерігають – механізм накопичення шлаків дуже простий: людина часто малорухома. Енергія за призначенням не використовується, а накопичується і перетворюється на токсини і шлаки. 

Коли очищення організму корисне, а не шкідливе 

Різні методи очистки організму відомі з давніх часів. Вони розроблялися по всьому світу – це аскетизм, індійська йога, релігійні пости, голодування. “Сухе” голодування дуже небезпечне і вже на п’ятий, шостий день виникають проблеми. А далі без води – наступає смерть.
Сучасні терапевти переконалися, що найкращий ефект можна досягнути тільки тоді, коли очищення організму відбувається за допомогою  Трускавецької натуральної солі “Барбара”. Джерело гіркої ропи “Барбара” відкрили майже двісті років тому в Пом’ярках - околиці Трускавця. Саме тоді почали видобувати її з лікувальною метою.
Трускавецька  сіль “Барбара”-  натуральний, унікальний продукт. Її отримують з високо мінералізованої хлоридно-сульфатної натрієвої ропи джерела всесвітньо відомого курорту Трускавець.  Виробником солі “Барбара” є фірма “Т.С.Б.”, що також видобуває природну столову мінеральну воду “Трускавецька” заводу “Нафтуся”.  Лікувальну ропу виморожують складним, але екологічно чистим шляхом та перекристалізовують. А вже потім постачають в аптечні мережі готову до споживання. Лікарі радять: корисно приймати ванни з сіллю “Барбара”. Під час цього процесу  розширюються шкірні судини, покращується кровообіг. Ці процедури запобігають простуді, тренують імунітет.  “Барбару” призначають пацієнтам з хворими суглобами, при екземах, корості, лишаї. Для цього можна приймати загальні та місцеві ванни. А також корисно робити компреси. Після цих процедур суттєво знижується цукор в крові. В Україні аналогів “Барбарі” немає. Лікарі рекомендують її при хворобах печінки, органів травлення, нервової системи та опорно-рухового апарату. 
Розчин “Барбари” стимулює процес жовчовиділення, має проносний ефект і сприяє нормалізації процесів обміну речовин в організмі. 
Сьогодні продукцію фірми “Т.С.Б.”, сіль розфасовану у невеличкі баночки, можна придбати в аптеках мережі “DS”, а також замовити у виробника на сайті  фірми. “Барбара” - це крупнозернисті, білосніжні, прозорі кристали, які вивітрюються на повітрі (тому цю лікувальну сіль треба весь час тримати в щільно закритій ємкості) гіркосолоні на смак, добре розчиняються у воді.  

Як сіль “Барбара”  допомагає  оздоровитися

Показання для застосування. При хронічних захворюваннях печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів, при гастритах із зниженою кислотністю, при захворюваннях кишечника. 
Спосіб застосування і дози. В інструкції відмічається, що лікувальний засіб лікарі призначають у вигляді сольових розчинів у теплому або гарячому вигляді.  Тільки лікар - і бажано хоча б раз у житті це зробити у Трускавці – назначить вам правильний курс лікування.
Ті, хто лікується “Барбарою”  - переконалися вона здатна зробити диво! “Бруд” який накопичувалися роками – виходить з організму легко і швидко, що відразу повертає тілу бадьорість, енергію, силу та бажання жити і творити!  Жодна пігулка не може зрівнятися з нею ні на йоту: тиск нормалізується, набряки на руках і ногах зникають, печінка жваво виділяє жовч, нирки функціонують краще, гострі болі  залишаються в минулому.  До того ж змінюється вигляд обличчя,  воно молодшає  – з’являється рум’янець, навіть шкіра свіжішає, зникає ожиріння у тих хто з ним боровся довго і безрезультатно.
Що обов’язково треба знати тим, хто хоче застосувати цей надзвичайний і безцінний подарунок природи у лікуванні?
Люди, котрі вже перенесли гепатит,   хворіють на цироз – вживати “Барбару” повинні регулярно, бо це чи не головний і єдиний  порятунок, крок повернення до життя! 
Лише натуральна сіль “Барбара” здатна допомогти печінці і залагодити проблеми у кишковому тракті легко і якісно.
У Прикарпатті Бог наче навмисно залишив найбільшу кількість корисних копалин та джерел.  Сіль “Барбара” одна з найкращих і дивовижних у Європі і в світі з лікувальних солей, що здатна підняти на ноги недужу людину.
Завод  “Нафтуся”, який почав діяти ще 1962 року,  постійно дбає про те, щоб в аптечних мережах України кожен бажаючий зміг би знайти : природну лікувальну сіль “Барбара”, а в торговій мережі унікальну природну столову воду “Трускавецька” від заводу “Нафтуся”.
Наталія Шаметько,
член Національної  спілки журналістів України

Що львів’яни думають про “Барбару”: 

Ольга Мицик: “Барбара” виправдала мої надії. Після тривалого тяжкого гепатиту дуже погано себе почувала. А зараз, коли після консультацій з лікарем провела 40-ка  денний курс лікування, плюс щотижневий тюбаж, я знову себе чудово почуваю печінка більше не турбує, зійшла страшна жовтизна з очей і обличчя, аналізи вже майже в нормі”.
Валентина Сергієнко: “Дієти, голодування без поради лікаря  тільки наносили шкоду. Медицина, завдяки лікувальній “Барбарі” - повернула мене до здорового життя. Знову вага в нормі, стало легко рухатись, тому ходжу в басейн і фітнес зал”.
Катерина Гринів /пенсіонерка/:  “Барбара” мене на ноги (біль в яких катував роками). Тепер з радістю, самостійно ходжу в магазини, ринок, а головне до церкви. Дякую  “Барбарі”, яка мене вилікувала з Божою допомогою”.
Володимир Рибачок: “Під час АТО отримав важке поранення в хребет. Осколок зачепив важливий нерв. Постійні ванни з цією унікальною сіллю допомагають мені тамувати біль, повертають втрачене здоров’я. До того  ж окопне життя, відсутність систематичного харчування визвали хворобу шлунку та печінки. Тому внутрішні “м’які” щоденні сольові розчини та щотижневі  “сліпі зондування” печінки гарячим концентрованим розчином зробили свою добру справу”. 
Отже способи підтримки порядку здоров’я прості: тільки постійна турбота про свій організм у поєднанні з порадами лікаря, і з допомогою ПРИРОДНИХ ЛІКІВ , яких у Прикарпатському краї вистачить на нас усіх -  дасть найкращий результат. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8079 / 1.6MB / SQL:{query_count}