Конкурс “Зелена Хвиля”: хто переміг?

У місті Лева вибрали 12 найкращих об’єктів ландшафтного дизайну

фото: прес-служба ЛМР
З 20 червня по 15 серпня львів’яни подавали заявки на участь у конкурсі “Зелена Хвиля”, а до 20 серпня визначали найкращі об’єкти ландшафтного дизайну міста та околиць. Як писала “Пошта”, метою конкурсу було надихнути мешканців Львова взяти участь у процесі створення благополуччя та краси на вулицях нашого міста. Участь у змаганні взяло близько 70 ініціативних мешканців, компаній, ОСББ/ЛКП, які поділили на чотири категорії.
Як інформує прес-служба міськ­ради, 20 серпня підрахували голоси і нагородили 12 об’єктів-переможців.
У категорії “Найкраще озеленення приватного подвір’я” перемогли Василь Олійник (м. Львів, вул. Брюховицька), Олег Клок (м. Городок, вул. Шашкевича, 5) і Сергій Галечко (м. Львів, вул. Природна). Український католицький університет (підрядник – Террапроф) (м. Львів, вул. Козельницька, 2а), бізнес-центр “Легенда-Клас” (підрядник – Террапроф) (м. Львів, вул. Шевченка) і Будинок вчених (м. Львів, вул. Листопадового Чину, 6) стали найкращими у категорії “Найкраще озеленення компанії/фірми”. Переможцями серед найкраще озеленених дворів багатоквартирних будинків стали ОСББ “Оптиміст” (м. Львів, вул. Художня, 3), ОСББ “Найкращий дім” (м. Львів, вул. Олек­­сандра Олеся, 25Д) та ОСББ МЖК “Каменяр” (м. Львів, вул. Роксоляни, 59), а власниками найгарніше озеленених балконів/терас/дахів стали Володимир Гирка (м. Львів, вул. Джерельна, 75/10), Марта Яцишин (м. Львів, вул. Нали­вайка, 17) і Йоланта Клюсовська  (м. Львів вул. Гнатюка, 17, кв. 27).
Учасникам, які посіли призові місця, вручили пам’ятні таблички з назвою конкурсу та переможною номінацією. Їх можна закріпити на фасаді будівлі чи воротах. Також переможці отримають сертифікати на закупівлю рослин на суми 3000, 2000 та 1000 грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8507 / 1.53MB / SQL:{query_count}