Ніч у Митрополичих садах: коли і які заходи

У Львові 15 липня стартує XI Фестиваль “Ніч у Львові”, який традиційно триває три доби і презентує найрізноманітніші сторони митецького життя міста на всіх доступних локаціях: на вулицях, в кав’ярнях, в театрах, у концертних залах

фото: facebook.com foundation.la
Митрополичі сади знову відкриють двері для відвідування. У рамках фестивалю “Ніч у Львові” 16-17 липня тут пройде низка творчих заходів. Львів’янам та гостям міста пропонують завітати на музично-поетичний вечір просто неба, на виставу у виконанні акторів-початківців та акустичний музичний реп-вечір. 
“Ніч у Львові” на Святоюрській горі (інша назва Митрополичих садів) проходитиме протягом 16-17 липня. Зі слів організаторів (БО “Фундація духовного відродження”), це буде серія різних за форматом мистецьких проектів: театральне дійство, поетичні читання тощо. Родзинкою організатори називають акустичний реп-вечір. Для гостей виступатиме молодий львівський реп-виконавець та його друзі. Хто це – поки таємниця.
Як зазначають організатори, Митрополичі сади відкрили для відвідування заради благодійності. “Ми шукаємо можливості відновити Митрополичі сади, – каже Олена Карнаух. – І відновити їх плануємо саме в контексті саду. Хотілося б за ідеєю Mитрополита Андрея насадити там плодових дерев”.
Розпочати відновлення планують на гроші, вилучені з продажу квитків на “Ніч у Львові” на Святоюрській горі. У планах організаторів – зробити творчі заходи на території садів регулярними. Наприклад, відкривати щороку у червні-липні.
Квитки на подію можна придбати безпосередньо на локації при вході або ж замовити за телефонами: (032) 261-13-89 та 067 6790207. Вартість – 40 грн за один день.
До цього Митрополичі сади відкривали для відвідування двічі: торік та 25 червня цього року. Обидва рази – задля показу колекцій одягу від дизайнера Оксани Караванської.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7893 / 1.53MB / SQL:{query_count}