Дорого і неякісно: чим ми харчуємося?

“Пошта” довідалась, як покупцю за свої гроші не залишитись у дурнях та зайвий раз не піддавати ризикам своє здоров’я

Останнім часом супермаркетів у Львові дедалі більшає, та кількість невдоволених і “обдурених” покупців теж чимало. Якість продуктів на ринках та у супермаркетах вже давно бажає кращого. Повна безконт­рольність та відсутність хоч якихось залишків совісті у погоні за наживою призвели до того, що продавці та підприємці виготовляють небезпечну та продають зіпсовану продукцію втридорога. А покупці, які ведуться на “гарячу акцію”, на власний страх і ризик продовжують купляти такі товар. 

Що ми їмо?

У наші дні супермаркетів розвелось як грибів після дощу. Та це не означає, що широкий вибір забезпечить вам якісний продукт! Придбавши товар під акційною ціною, не услідкуєте, як вам “запхали” протермінований товар. Чомусь львів’яни ще не навчились відстоювати свої права, коли це необхідно, а прийшовши додому з неякісним товаром, публікують свої скарги у соцмережах, щоб застерегти іншим. 
У Facebook-сторінці ГО “Ватра-1” містяни масово жаліються на те, що їх обдурюють. До прикладу, пан Володимир пише: “Придбав печиво в одному із львівських супермаркетів. Прийшовши додому, помітив подвійний цінник, де дати упакування різні... На рівному місці обдурюють”. У коментарях під цим повідомленням пані Людмила зазначає, що у супермаркетах продавці постійно дозволяють собі такі дії, щоб продукти харчування не залежувались…
“Принципово оминаю деякі супермаркети і нічого там не купляю. А у випадках, коли люди повертають протерміновані продукти у відповідь одна фраза: “Чому ви не дивитесь, що купляєте?”, – пише львів’янка пані Людмила.
“Майже кожного дня постять інформацію про зіпсовані продукти в деяких львівських супермаркетах і люди далі туди ходять і там купляють. У нас час є широкий асортимент різної продукції. Просто не ходіть туди і нічого там не купляйте”, – наголошує пані Олена. 
А львів’янка Вероніка публікує на “Варті-1” фото із протермінованими сосисками, де пише: “ Уся партія цих сосисок (спеціально подивилась) протермінована. А працівники супермаркету поставили цю партію на “лови знижку”. На питання: “Чому такий товар продовжує перебувати на полицях магазину?” працівниця сказала, що допомогти нічим не може. І у відділі адміністрації ніхто не підійшов, хоча бачили, що я чекала на них. Будьте обережними, дивіться на дати!” – застерігає мешканка Львова. 
Чому у Львові “халатно” ставляться до свої покупців у супермаркетах та як надалі планують  у Держпродспоживслужбі зменшувати випадки купівлі неякісної харчової продукції розповідає “Пошті” Олександра Чушак, в.о. начальника головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області. 
“Цьогоріч у нас заплановані планові перевірки у певних супермаркетах. І якщо це буде без попередження, а не так, як зараз у нас є – за 10 днів до перевірки попереджують, то супермаркети будуть відповідати штрафними санкціями, значно більшими, ніж це було до того. 
В принципі, за останні два роки ні одна контролю­юча  структура не здійснювала правомірних перевірок за якістю харчових продуктів в наших супермаркетах. Думаю, найближчим часом ця ситуація значно зміниться”, – каже “Пошті” Олександра Чушак.  
Та, зі слів співрозмовниці, у контролі за якість харчових продуктів відповідальним має бути не лише виробник, а й покупець. 
“Населення, як споживач, має навчитися добре обирати продукцію, яку купляє. Бо ми часто не дивимось на терміни придатності і самі собі цим шкодимо. Без сумніву, й працівники супермаркету мають реалізовувати тільки якісну продукцію. Чому така ситуація складається? Тому що підприємці відчули безкарність, вони мають щодень дбати про своїх споживачів і переживати, що в будь-який момент може наглянути перевірка”, – запевняє Олександра Чушак.

Обережно! Не всі товари “добрі”

В одному із львівських супермаркетів “Пошті” розповіли, які етапи проходить харчова продукція, перш ніж потрапити на полицю супермаркету.
“Ми контролюємо якість товару при прийманні товару (вхідний контроль), при викладці товару на полиці торгового залу (поточний контроль), проводимо контроль якості силами внутрішнього аудиту ( періодичний контроль). Так, при прийомі товару в термінах 2/3 до закінчення – товар не приймаємо. По-друге, постійно робиться ротація товару у складі і торговому залі. Викладається товар за принципом: “хто перший прийшов, той перший пішов”, – каже “Пошті” Ярослава Котик, аудитор.
З її слів, в цей спекотний період необхідно покупцям з обережністю ставитись у виборі товару у деяких категоріях продуктів. Це стосується молочних продуктів, рибних та м’ясних продуктів, тортів та виробів, що містять у складі креки. Ці продукти мають перебувати в місцях, де підтримується необхідний температурний режим. Та якщо продукцію не реалізувати, Ярослава Котик каже, що до них є свої “санкції”.
“Якщо це є фреш-група, товари, які швидко псуються (фрукти-овочі, ковбасні вироби, молочні продукти тощо), ми стараємося реалізувати їх “із коліс”, в граничних межах термінів придатності, продаємо його по зниженій ціні або ж списуємо за рахунок прибутку підприємства (утилізуємо). В основному, при заключенні угод на постачання товару ми обумовлюємо умови повернення не реалізованого  товару. Ми зацікавленні в тому, щоб покупець до нас прийшов і купив якісний продукт, і повернувся до нас ще раз”, – пояснює аудитор.

Щоб менше дурили – долучайтесь до моніторингу!

Щоб був привід для додаткових перевірок від контролюючих служб, громадська організація “Фундація.101” запрошує усіх небайдужих взяти участь у контролі за якістю харчових продуктів по всій території України. Киянин Андрій Богданович, голова громадської організації “Фундація.101” запрошує і львів’ян до моніторингу за якістю продукції у тих супермаркетах, в яких найчастіше роб­лять покупки. Співрозмовник каже “Пошті”, що така ідея виникла не безпідставно, бо ж за три дні поспіль він так і не зміг придбати свіжу курятину в магазині, тому і виникла ідея – спільно із мешканцями всієї України проконтролювати якість наших харчових продуктів. Та наразі зі Львова надійшло лише п’ять заявок…
“Через тиждень запустимо монітонринг. Кожен охочий може зайти на сайт 101.ua і заповнити форму, після чого з вами зв’яжуться представники нашої організації та нададуть всі необхідні інструкції. Будемо просити людей, щоб звертали увагу на ті продукти, які продаються охолодженими. Бо вони протягом дня в спеку псуються. Подекуди не вистачає холодильників, щоб вони в нормальному стані зберігались до вечора. А буває і таке, що і на другий день викладають на прилавки магазинів. Наші учасники мають такі факти фіксувати і повідомляти нам на електронну скриньку. В кінцевому результаті зберемо усю інформацію,  узагальнимо її й опублікуємо результати, після чого надішлемо звернення до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів, щоб були підстави для додаткових перевірок”, – каже Андрій Богданович.    
З його слів, в цей час лише близько 130 осіб зареєструвалось, щоб взяти участь у моніторингу. 

Європейська модель безпеки та якості продуктів харчування

Відколи Україна взяла курс на європейську модель політики і вирішила стати членом Європейського союзу, у західних політиків з’явилось чимало вимог до українців. Одна з них – реформа контролю за безпекою харчів. Таким чином, Олександра Чушак,  в.о. начальника головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області анонсувала зміни в контролі безпеки та якості продуктів харчування на Львівщині.  
За її словами, до 2019 року всі виробники в Україні повинні будуть самі відповідати за свою продукцію, в тому числі здійснювати лабораторний контроль її якості. Віднедавна замість ветеринарної, фітоконтрольної, санітарно-епідеміологічної служби, управління захисту споживачів та сільськогосподарської інспекції в Україні діє новий контрольний орган – Держпродспоживслужба. Отож, нова служба контролюватиме майже все. 
“Так працюють усі виробники в країнах ЄС. Тобто той, хто щось виробляє, створює лабораторію контролю якості на своєму виробництві. Якщо такої лабораторії у нього немає, то підприємець повинен заплатити за послуги сертифікованої лабораторії,” – пояснює Олександра Чушак.
До слова, в Україні ще триває мораторій на перевірку якості харчопродуктів, де перед перевіркою власників торгових точок попереджають за 10 днів до перевірки. Зі слів Олександри Чушак, в травні подали зміни до Верховної Ради України, щоб змінити такі правила перевірок. 
“Вже до Верховної Ради внесено законопроект, який би мав внести зміни до Закону України “Про основні засади господарської діяльності”, які мають надати нашій службі дозвіл виходити на перевірки без попереджень. Тому що зараз доводиться попереджати про перевірку за десять днів. І вже після такого попередження на той об’єкт нема чого виходити,” – розповідає в.о. начальника головного управління Держпродспоживслужби.
Також, відповідно до цих змін торгівля харчовими продуктами на тротуарах має бути забороненою. Але у нашій державі, коли люди не мають грошей і виживають лише з того, що продають на ринку, на певний період відклали заборону. 
Скаржитися на неякісні послуги, товари і продукти можна до Держпродспоживслужби у Львівській області за адресою: м. Львів, вулиця Промислова, 9, тел. (032) 252-69-59, office@consumer.lviv.ua.
Олена Анатійчук, фахівець із маркетингу:
– Кожен сам собі коваль щастя. Потрібно бути відповідальним перед самим собою. Думайте, коли у супермаркеті акція, то чому її проводять? З маркетингової точки зору є різні причини рекламних компаній, рекламних акцій. Це може бути і нагадувальна рекламна компанія, іміджева, і для збільшення вхідного потоку клієнтів, або інформативна. Коли йде мова про збільшення клієнтів та середнього чеку, особливо це стосується товарів масового вжитку, там найчастіше і грішать. У нас багато проблем з реалізацією продуктів харчування. За кордоном питання реалізації продукції в супермаркетах строго регламентовано. термін зберігання витримано у зазначених вимогах певного товару, і коли товари йдуть під акцію, то не чекають останнього дня. Вони свіжі, за оцінками тенденції та відповідного аналізу реалізації можуть виставлятися на акцію. На жаль, у нас дуже часто у супермаркетах чекають саме останнього дня, тоді товар дають на акцію, або на переробку. Часто не дотримуються відповідних умов зберігання. Покупці повинні бути свідомими таких дій. Бо не буває нічого безкоштовного, за все потрібно платити. Це можуть бути не лише грошові витрати, а ваш час, здоров’я або ваші емоції. Переконана, що економічні закони тісно переплітаються із законами природи. Рано чи пізно все, що було зроблено неправильно, воно відпаде з життя. Сьогодні ринок перенасичений пропозиціями, тому, приймаючи рішення, потрібно думати про репутаційні ризики. Якщо недобросовісний власник, директор чи маркетолог придумав сумнівну акцію, сьогодні вони її виграють, а завтра не знати, чи він буде далі практикувати. Усім відома істина, щоб привести нового клієнта потрібно докласти чимало зусиль, а повернути незадоволеного у сім разів більше, а деколи взагалі неможливо! Безумовно, з боку влади – контролюючих органів потрібний контроль, однак і покупцям не потрібно мовчати. Те, що стосується продуктів і нашого здоров’я – важливо!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8957 / 1.66MB / SQL:{query_count}