Ровери у потягах

Велоспільноту Львівщини запрошують на запуск першого в Україні веловагону

фото: loda.gov.ua
На Львівщині 20 травня запустять пер­ші спеціалізовані ва­го­ни адаптовані під потреби велосипедис­тів, які курсуватимуть за напрямком Львів-Мукачево та Львів-Ужгород, про що повідомив начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Роман Теребенець. 
“Запуск веловагонів, без сумніву, дозволить активізувати як внутрішній, так і зовнішній туризм. Тому впродовж останніх двох місяців спільно із “Львівською залізницею” та велоспільнотою ми активно працювали над реалізацією цього проекту, аби створити комфортні умови для подорожування та перевезення велосипедів. Зараз облаштували вагони лише у електропоїздах найпопулярніших серед велосипедистів напрямків, але якщо проект себе виправдає, то будемо розширювати його й на інші маршрути”, – зазначив Роман Теребенець.
З його слів, половину вагону переобладнали для роверів, зокрема прикріпили гаки для вертикального кріплення, а на іншій половині залишили  сидіння, призначені для власників велосипедів, інформує прес-служба ЛОДА. 
Офіційне відкриття тестового вагону відбудеться у п’ятницю, 20 травня, о 06.50 на Головному залізничному вокзалі (площа Двірцева, 1).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8285 / 1.52MB / SQL:{query_count}