Прощавай, школо!

Останній дзвоник у школах Львівщини пролунає 27 травня

У школах Львівської області розпочалися заходи щодо закінчення навчального 2015-2016 рр. Свято останнього дзвоника в загальноосвітніх навчальних закладах відбудеться 27 травня. Вручення документів про освіту планується провести для випускників 9-х класів 8-9 червня, 11-х класів – 28-30 травня, про що повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Олександра Небожук.
З її слів, випускники початкової школи (4 клас) з 12 по 21 травня пройдуть ДПА з трьох предметів: української мови, літературного читання та математики. Державна підсумкова атестація учнів основної школи (9 клас) проводитиметься з 1 по 8 червня з української мови, математики та предмета за вибором навчального закладу. Одинадцятикласники ж здали ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів: 5 травня – з української мови, 11 травня – з математики або 13 травня – з історії України. Іспит з іноземної мови, який є обов’язковим, учні 11-х класів здаватимуть 20 травня у навчальному закладі за завданнями Міністерства освіти і науки України.
Результати державної підсумкової атестації будуть виставлені у додатки до свідоцтв про базову загальну середню освіту та до атестатів про повну загальну середню освіту, а також враховуватимуться при визначенні середнього бала атестата, інформує прес-служба ЛОДА. 
Результати зовнішнього незалежного оцінювання зараховуються як результат державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8600 / 1.52MB / SQL:{query_count}