Лідери та аутсайдери: хто у списку з районів

Керівництво Львівщини повторно здійснить об’їзд районів краю

У рейтингу районів Львівщини лідирують Пустомитівський, Миколаївський та Яворівський райони. Найрейтинговішими містами стали Львів та Трускавець. Натомість Мостиський, Турківський, Радехівський район, а також міста Червоноград і Дрогобич отримали найнижчі показники у рейтингу соціально-економічного розвитку районів та міст обласного значення Львівщини. Такі підсумки за квітень оприлюднили під час наради очільника Львівської області Олега Синютки з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення.
Зі слів директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Романа Филипіва, серед основних критеріїв у роботі райдержадміністрацій та міських виконкомів, на основі яких сформовано рейтинг, є охоплення дітей дошкільною освітою, заходи у народних домах, видача земельних ділянок воїнам АТО, робота ЦНАПів, звернення на лінію 112, а також централізований вивіз сміття. “Також враховували показники статистичної та податкової звітності. Це, зокрема, бюджет, промисловість, інвестиції, прийняте в експлуатацію житло та рівень зайнятості населення: їхні прибутки та борги з зарплати”, – каже Филипів. 
Найбільше скарг щодо незадовільного стану узбіч доріг та зупинок міського транспорту висловили представникам Радехівського та Пустомитівського районів. Також говорили про незадовільний стан із наявністю стихійних сміттєзвалищ та засмічення узбіч  у  Пустомитівському районі та містах Дрогобич і Стебник. Що ж до стану об’єктів громадського простору, зокрема дитячих майданчиків, огорож та фасадів, критичною є ситуація на Золочівщині.
У зв’язку із не надто оптимістичною ситуацією у районах, до Зелених свят керівництво Львівщини планує повторно здійснити об’їзд районів області, інформує прес-служба ЛОДА. Рейдові групи у складі представників департаментів екології та природних ресурсів і розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА, а також екологічної інспекції перевірятимуть дотримання благоустрою, чистоти та ремонту в районах Львівської області.
Зі слів заступника голови ЛОДА Ірини Гримак, особливу увагу під час об’їздів приділятимуть не лише сміттєзвалищам, але й об’єктам громадського простору, зокрема облаштуванню дитячих майданчиків.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8548 / 1.53MB / SQL:{query_count}