Ідеї для вулиці Пулюя

Пішохідну алею на вулиці Пулюя, поблизу школи №45 планують оновити

Про це у своєму блозі пише Львівський дизайнер та архітектор Олександр Шутюк. Нині там тротуари вимощені радянськими бетонними плитами, які у багатьох місцях розламані чи просіли. “Жодних вуличних меблів немає, тому люди просто проходять не затримуючись, хоча потенційно місце дуже затишне”, – пише він.

фото: alex-shutyuk.livejournal.com
Олександр Шутюк пише, що загальна структура алеї не зазнає кардинальних змін – облаштовують невелику відпочинкову зону по центру на місці газону. Мощення – традиційна тротуарна плитка 30х30 у поєднанні з чорними смужками з римського каменю. На підпірних стінках довкола дерев можна облаштувати сидіння. Центральну відпочинкову зону можна відділити від транзитних тротуарів смугами зелені, які можна засадити злаковими травами та деревами, що квітнуть.
А родзинкою алеї стали б скульптури. “Можна наповнити її копіями скульптур Михайла Дзиндри, за виготовлення яких готові взятися скульптори з Групи 162. Наразі це лише пропозиція, але мені здається, що її реалізація допомогла би з популяризацією сучасного мистецтва взагалі та творчості Михайла Дзиндри зокрема”, – пише дизайнер.  
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8393 / 1.52MB / SQL:{query_count}